REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Outdoormapa v novém

07.06.2014 |OVP | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Turistika a treking, In-line, Plavání, Extrémní závody, Triatlon, Běžkování, Lyže a snowboard, Bruslení, Další sporty

Návod k mapě www.outdoormapa.czJe to tady, oblíbená outdoorová mapa Prahy konečně dostala vlastní doménu. Nově ji najdete na www.outdoormapa.cz. Na první pohled se může zdát stejná jako stará, ale není. Vyzkoušejte sami...

Nově je v mapě k dispozici okno pro vyhledávání podle adresy nebo GPS souřadnic (vlevo nahoře). Navíc když kliknete na prvek a zobrazí se k němu infookno, můžete přes odkaz „Hledat trasu sem“ jednoduše vyhledat trasu přímo k danému místu.


Pomoci vám může také funkce „Hledat podle názvu“, kterou najdete v panelu s nabídkou sportů (neboli „vrstev“) vpravo. Ta umožňuje vyhledávání podle klíčového slova v názvu sportovních lokalit nebo firem, jako například „plotny“ nebo „Hvězda“.

Vyhledávat můžete samozřejmě i optimální trasu z bodu A do bodu B nebo zjišťovat GPS souřadnice libovolného bodu. Pokud chcete odeslat odkaz na aktuální zobrazení mapy nebo vlastního přidaného bodu, stačí si zobrazit v mapě potřebné sporty a území a kliknout na ikonku obálky s ležatou osmičkou. Vyzkoušejte i ostatní nástroje v liště vlevo a zjistěte, co všechno mapa umí!

Běžecké trasy a obchody s běžeckým vybavením


Dalšími výhodami jsou především snazší ovládání a částečná optimalizace pro malé monitory a mobilní zařízení o velikosti nad 12 palců. Okno pro výběr sportů je stále stejně jednoduché.

Původní mapa na adrese www.outdoorvpraze.cz/mapa zůstává prozatím také funkční, ale od 28. 4. 2014 není aktualizovaná, proto doporučujeme používat novou mapu.

Máte další tipy na vylepšení, rádi byste zařadili nový prvek nebo firmu, případně jste narazili na chybu? Určitě nám dejte vědět!

Váš tým Outdoor v Praze

Stezky pro in-line


 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner