REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Fitness pod širákem ve Stromovce

11.05.2014 |lt | Venkovní fitness

Je jich jen pár, ale jde to

Nedávné otevření finess stezky Rokytka, o kterém jsme psali v tomto článku, vzbudilo zasloužené ohlasy. Možnost odpustit si pobyt v obyčejném fitku a vyrazit za posilováním do přírody je prostě lákavá. Ale i kdyby pro vás Rokytka znamenala druhý konec Prahy, nemusíte být smutní. Posilovací koutek najdete totiž třeba i v Prokopském údolí, ve Stromovce a na několika dalších místech v Praze.

Konkrétně koutek ve Stromovce není sice tak moderní jako Rokytka, ani nenabízí možnost vyzkoušet si napoprvé aktivity nových jmen, jež jsou právě těžce v kurzu, ale slušné břišní svalstvo si v něm opatřit můžete. Stačí chtít.

Cvičící konstrukce jsou za viaduktem

Cvičící konstrukce jsou za viaduktem

Najdete v něm pár prostých posilovacích konstrukcí, například klasické cviky jako sedy lehy ztížené polohou „z kopce“, cvičení na bradlech nebo různé variace na kliky a práci s vlastní hmotností. Abyste se k nim dostali, musíte dojít do půlky hlavního běžeckého oválu a podejít viadukt. Přesnou lokalitu uvidíte v Outdoorové mapě Prahy.

Několik bizarně vyhlížejících posilovacích strojů je rozeseto také podél Vltavy cestou od trojského vodáckého kanálu do Drahaňského údolí. Oblíbený plán je tak spojit běh s posilovacím tréninkem, zvlášť když se člověk nechce zatěžovat jednostranně.

Kdo má chuť posilovat v přírodě, ale sám se k tomu nedokáže namotivovat, tomu doporučujeme jeden z pražských bootcampů. Jejich přehled najde tady v sekci Kde sportovat

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

14.09.2015

Jak vybrat slackline ?

01.01.2015

Všem Outfanaticům přejeme to nejlepší do nového roku!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner