REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Beroun žije bikovými závody

10.05.2014 |More Than Bikers & OVP | Cyklistika

Foto: More Than Bikers

Město Beroun žije přes léto díky aktivitám cyklo hobby teamu More Than Bikers cyklistikou. Jaké závody pro vás pořadatelé letos chystají?

Berounský Cyklísek 15. 6. 2014


První závod s názvem Berounský Cyklísek je určen všem dětem. Pokud tedy máte doma malého Jarouška Kulhavého nebo Terku Huříkovou, vezměte je v neděli 15. 6. 2014 do Berouna a užijte si společně celodenní rodinou akci spojenou s 2. ročníkem tohoto dětského závodu. Závod dětských odstrkovadel i dětských kol bude doplněn o bohatý doprovodný program a další soutěže určené celé rodině. Startovné je symbolické (předem v prodejně Cyklo Point Beroun pouhých 30 Kč, na místě v den závodu potom 80 Kč). Celá akce se uskuteční nedaleko centra, v kempu na břehu řeky Berounky. Více o závodě naleznete zde.
 

Berounská 10 MTB XC / Berounská desítka run 21. 6. 2014


V sobotu 21. 6. 2014 startuje v Berouně na Zdejcině závod horských kol Berounská 10 MTB XC a zároveň také běžecký závod na stejné trati. Na bikery čekají tři členité okruhy, každý o délce 10 km, vedoucí výhradně po lesních cestách a singltrecích v atraktivním prostředí nedaleko rozhledny Děd. Dámská část startovního pole bude mít trať o jeden okruh kratší.

Běžci různého věku poběží trať o vzdálenosti 100 m, 500 m, 1 km, 4 km, nebo 10 km. Každý závod je hodnocen individuálně, ale ten, kdo by si troufl dopoledne na běh a odpoledne se postavit na start MTB, se může poprat o titul krále a královny Berounské 10. Tento titul získá závodník a závodnice s nejlepším součtem časů z obou závodů. Naopak pokud chcete pouze běžet, nebo jen závodit na horském kole máme pro vás připravenou finanční prémii 1.000 Kč za překonání historicky nejlepšího času trati.

Nově jsme spustili registraci zde, kde se budou moci registrovat všichni bikeři. Registrace běžců bude až těsně před startem na místě závodu.

Berounská 24 hod MTB  26.–27. 7. 2014


Asi největší bikovou událostí, kterou cyklo hobby team More Than Bikers bude letos pořádat, je již 7. ročník závodu Berounská 24 hod MTB. Ta se uskuteční v termínu 26.–27. 7. 2014 a jede se jako mistrovství České republiky. Zároveň byl tento závod zařazen do DEMA Československého seriálu 24 hodin MTB.

Máte-li odvážné srdce a bojovného ducha, přihlaste se na tento extrémní závod a poperte se se soupeři i náročnou tratí. Přihlásit zde se mohou jednotlivci, dvojice i čtyřčlenné týmy. 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner