REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Fitness stezka Rokytka otevřena

29.04.2014 |Lu, ss & OVP | Venkovní fitness

Outdooroví sportovci se často posmívají fitkáčům, že i když je venku krásně, fitkáči trénují v zapocených místnostech pod umělým světlem. Na Praze 9 se ale fitkáči rozhodli expandovat i na čerstvý vzduch: Městská část Praha 9 spolu s Občanským sdružením Devítka v pohybu totiž minulou sobotu slavnostně otevřeli Fitness stezku Rokytka, tedy jakýsi park s dřevěnými cvičebními prvky, který je zdarma přístupný veřejnosti. 
 
 

Cvičební prvky, vyrobené nejčastěji ze dřeva, pneumatik či kamenů, jsou umístěné v asi kilometrovém úseku podél Rokytky. Na první pohled působí originálně a cvičení na nich zábavně. Kromě nich na hlavní louce naleznete také například koše pro discgolf. Louka přímo vybízí ke hromadným tréninkům (ať už na strojích nebo bez nich), jejichž příklady byly předvedeny během slavnostního otevření. Kromě klasického kruhového tréninku s jednoduchými cviky na každou část těla návštěvníci viděli exhibici kalistheniky (posilování pomocí váhy vlastního těla), cviků na trampolínkách, jumping boxu (dobré cvičení na balanc a zároveň dostatečně aerobní) nebo thajského boxu.
 

Pokud tedy toužíte po pohledu na cizí napínající se svaly, nemusíte kvůli tomu už předstírat pohyb na vedlejším posilovacím stroji – z piknikové deky na břehu Rokytky se vám bude koukat taky moc pěkně.

Umístění fitness parku najdete v mapě.

Foto: Hammer Strength Fitness 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

14.09.2015

Jak vybrat slackline ?

01.01.2015

Všem Outfanaticům přejeme to nejlepší do nového roku!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner