REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Pozvánka na BigBoulder Open v sobotu 5. 4.

25.03.2014 |Rak & OVP | Lezení

Po úspěchu únorového finále seriálu internetových žebříčků nazvaném BigWall Open čeká podobná akce i boulderisty. Najít vhodný termín nebylo kvůli velkému množství boulderových závodů v Praze jednoduché, volba padla nakonec na první dubnovou sobotu.

Hlavní motivací pořadatelů je, abyste si dobře zalezli a strávili příjemný den. Proto pro vás v kvalifikaci připravíme minimálně 20 nových boulderů v obtížnostech od v3 do v10, na jejichž přelezení budete mít čas od 8.00 do 13.00 hodin. Při registraci obdržíte kartičku, do které si budete zaznamenávat svoje výkony.  Budou se hodnotit přelezy stylem flash nebo sólo.  Body získáte za dosažení  TOPu.

Kvalifikace


Kvalifikace bude probíhat bez rozhodčích. Každý závodník si sám počítá a zaznamená počet pokusů na každém boulderu. Počet pokusů na vylezených boulderech bude vedlejším kritériem pro určení konečného pořadí v případě shodného bodového zisku. Rozhodující bude bodový zisk z vašich deseti nejlépe bodovaných přelezů. Počet přelezů (v případě shodnosti bodů) se vám bude také počítat pouze z deseti nejvíce bodovaných přelezů.  Pro případ protestů se bude průběh celého závodu zaznamenávat na videozáznam.  Bouldery jsou bodově ohodnocené stejně jako na našem internetovém žebříčku.
 

Finále


Z kvalifikace postoupí šest nejlepších závodníků do finále. Ti budou doplněni o závodníky, kteří se nominovali z měsíčních závodů BW boulder série. Finále začne v 16.00 hod, poleze se stylem OS. Finalisté a finalistky polezou současně, takže se bude jistě na co dívat.

Po skončení finále proběhne vyhlášení vítězů. Podobně jako v BigWall Open vyhlásíme nejdříve vítěze kategorie Hobby (prvních pět nepostupujících do finále) a pak kategorii Elite (prvních pět finalistů). Vítězové obdrží poukázky na nákup zboží v prodejnách sítě HUDY.

Přihlášky


Přihlásit se můžete v sobotu od 7.30 přímo na recepci BigWallu nebo kdykoli později během dne, jen musíte počítat s tím, že budete mít málo času na přelezení všech boulderů.  Pokud chcete ušetřit práci pořadatelům i peníze, využijte do úterý 1. 4. 2014 online registraci na stránkách BigWall. Pro registrované předem je startovné 150 Kč (nutno zaplatit převodem nebo na recepci BigWallu), pro ostatní 200 Kč.


I při bohaté nabídce ostatních boulderových závodů a jarního lákání k lezení venku si myslíme, že BigBoulder Open 2014 bude stát za to a že zahájí tradici, ke které se budeme každý rok rádi vracet. Tak určitě přijďte, ať jste u toho.

Více informací v kalendáři.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Pražský parkový survival v Brdech

Pražský parkový survival v Brdech

Mníšek pod Brdy, Brdy, Dobříš

90

%

90

%

Související články

08.02.2018

Outdoorová móda ve městě vs. podpatky v horách

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner