REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Pozvánka na slackline workshop a závody

22.03.2014 |OVP | Další sporty

Gibbon contest 2013 - foto Marek Smolka

Přijďte si vyzkoušet slackline a shlédnout jedinečnou podívanou v podobě závodu Českého poháru ve slackline – Gibbon contest.

Slackline je moderní provazochodectví, při kterém se chodí po volně napnutém popruhu. Tento sport  prověří vaši fyzickou i psychickou rovnováhu. Pro někoho zábava, pro jiné životní styl nebo také tréninková, zdravotní a rehabilitační pomůcka, rozvíjející koordinaci pohybů a rovnováhu.

Gibbon contest 2013 - foto Marek Smolka

Gibbon contest 2013 - foto Marek Smolka

V sobotu 29.3. se v PVA Letňany v rámci veletrhu Sport Show uskuteční první závod Českého poháru ve slackline. Čeká na vás dechberoucí představení nejlepších atletů nejen z Čech, kteří dokážou na tenkém popruhu napnutém kus nad zemí neuvěřitelné triky a kreace.

Gibbon contest 2013 - foto Marek Smolka

Gibbon contest 2013 - foto Marek Smolka

Po celou dobu výstavy (28. 3. – 30. 3. 2014) bude k dispozici tréninková zóna pro veřejnost s asistencí a radou zkušených instruktorů. Neváhejte proto využít jedinečné možnosti vidět nejen českou špičku v tomto sportu na vlastní oči, ale zároveň si vše vyzkoušet na vlastní kůži.

Jak takové slackline závody vypadají se můžete podívat ve videu pod článkem. Časy a harmonogram závodu a workshopů najdete zde.

Praha je skvělým místem pro slackline. Lajny se nejčastěji natahují mezi 2 stromy v parku. Více o pražských parcích můžete najít v sekci Kde sportovat nebo si rovnou zadejte inzerát v sekci Hledám parťáka a můžete hned vyrazit na lajnu. Více o akcích pořádaných v Praze v našem kalendáři.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

04.08.2016

360° panorama, dejte svým fotkám nový rozměr

14.07.2016

Lipno se stane sportovní Mekkou letošního léta

05.07.2016

Přežili jsme Tůruj Brdy 2016

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 914 lidí)


Banner