REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Terénní kvadriatlon Pilsenman napsal desáté pokračování

29.08.2012 |Tomáš Eisner (Pilsenman) |

Foto: Pilsenman

Pilsenman se konal tuto sobotu 25. srpna v Plzni Doubravce na louce U sv. Jiří a v blízkém okolí. Jubilejního ročníku se zúčastnilo přes 90 závodníků, kteří v 11 hodin hromadně odstartovali na Boleveckém rybníku.
 
Extrémní závod jednotlivců a dvojic v terénním kvadriatlonu nabídl závodníkům skvěle připravené a vyznačené tratě a samozřejmě přátelskou atmosféru, která se nesla celým závodem od startu až po vyhlášení. Začínalo se 1 kilometrem plavání s vloženými přeběhy uprostřed rybníka i na protějším břehu. Po přeběhu následovala mnohdy rozhodující disciplína jízda na kajaku, v případě dvojic na kánoi. Již po této disciplíně bylo jasné, že se o vítězství porvou vítězové posledních tří ročníků. Vedoucího Hášu předjel na 42 kilometrovém bikovém okruhu domácí Lukáš Lexa. 
 
Foto: Pilsenman

Foto: Pilsenman

Ovšem závěrečný běh čítající 14,5 km nakonec zamíchal pořadím a do cíle tak nakonec přece jen doběhl jako první Michal Háša v čase těsně pod 5 hodin. V závěrečném brodu se nakonec těsně za ním objevil Michal Peitz, který tak obhájil vítězství mezi veterány z loňského roku.
 
Skvělým časem se blýskla vítězná smíšená dvojice Popelková, Janda. Jen těsně před nimi dokončilo duo Kunc, Moudrý. Mezi ženami dominovala dvojice Adéla a Katka Beránkovi. Jediná odvážná slečna startovala v kategorii jednotlivkyň a o to větší úctu Bára Zýková zaslouží.O šíři startovního pole svědčí, že poslední dvojice dokončovala závod po 8 hodinách závodu, v době, kdy již probíhalo vyhlášení. Dočkali se však největšího aplausu při finiši.
 
Příští rok se na Vás opět těší Pilsenman Friendly Crew.
 
Tomáš Eisner, Pilsenman Club

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner