REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Charitativní dražba podepsaných cyklistických dresů světových hvězd na podporu 14leté handicapované sportovkyně Alex Borské!

Dražba startuje 5.12.2022 v 19:00 na portálu Aukro.cz a končí 14.12.2022 v 19:00.

05.12.2022 |outfanatic.com |

 

Chceme vás tímto informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů nejlepšího bikera současnosti Nino Schurtera, excelentního všestranného cyklisty Mathieu Van Der Poela včetně celé stáje Alpecin – Deceuninck (ve složení S. Diller, M. Gogl, A. Krieger, J.Philipsen, E.Planckaert, K.Sbaragli a G.Van Keirsbulck) a vynikajícího českého silničáře Jana Hirta, jejíž celý výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 14letou Alex při cestě za jejím velkým životním snem!

Projekt BIKE HERO (www.bikehero.cz) ve spolupráci se Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) společně připravil již v pořadí třetí charitativní dražbu.

Už je to pár let (konkrétně se psal rok 2018), kdy nás Markéta Peggy Marvanová, extrémní bikerka, seznámila právě s Alex. Nám se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva BIKE HERO a přišlo nám jako dobrý nápad dát jí i druhou charitativní tvář. Jsme rádi, že i po letech BIKE HERO lidi stále baví a je pro mnohé z nich opravdovým MTB challengem, ale stejně tak nás hřeje u srdce, že jejím prostřednictvím dokážeme někomu dalšímu pomáhat. Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s handicapem. Navíc Alex se letos povedlo splnit plavecký limit na Mistrovství světa 2023 a Paralympiádu 2024 v Paříži.

Více o Alex Borské naleznete zde: https://www.facebook.com/alexborska

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex na její cestě a zároveň získat v této charitativní dražbě podepsaný dres některé z cyklistických hvězd současnosti.

 

Nino Schurter - https://aukro.cz/podepsany-cyklisticky-dres-nino-schurtera-charitativni-aukce-7025104400

 

Mathiea Van Der Poel https://aukro.cz/podepsany-cyklisticky-dres-mathieu-van-der-poela-charitativni-aukce-7025104005

 

Jan Hirt - https://aukro.cz/podepsany-cyklisticky-dres-jana-hirta-charitativni-aukce-7025103062

     

Dražba startuje 5.12.2022 v 19:00 na portálu Aukro.cz a končí 14.12.2022 v 19:00.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner