REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

ČEZ SKITOUR 2021 ODKLÁDÁ PRVNÍ DVA ZÁVODY

05.01.2021 |outfanatic.com |

 Na základě jednání se zástupci ministerstva minimálně první dva závody, Bedřichovský Night Light Marathon a Zadovská 30, budou z důvodu opatření přesunuty. Největší závod seriálu, ČEZ Jizerská 50, musel dokonce uzavřít předčasně registrace kvůli snížené kapacitě.

 Další závody seriálu se pojedou v souladu s aktuálními bezpečnostními opatřeními. V případě nekonání závodu se registrace bezplatně přesouvají na náhradní termín, případně příští sezonu. 

 Pozornost příznivců běžeckého lyžování se tradičně ještě před koncem roku začíná soustředit na první lednové víkendy. Na start nové sezony ČEZ SkiTour.  I letos jsme měli odstartovat za svitu čelovek na Bedřichovském Night Light Marathonu, který byl však z důvodu nepříznivého vývoje epidemiologické situace přesunut z 8.–9. ledna na 19.–21. února (konkrétní data v tomto rozmezí budou upřesněna v průběhu ledna)

 Jinak tomu nebude ani u oblíbené Zadovské 30, která se z původního třetího lednového víkendu (16.–17. 1.) přesouvá na polovinu března (13.–14. března). V současnosti doufáme, že se zbylé závody seriálu pojedou v plánovaných termínech.

 Finální podoba závodů vč. ČEZ Jizerské 50 bude záviset na aktuálním vývoji, který je v tuto chvíli složité odhadovat. Zároveň budeme bližší informace vědět po další plánované schůzce organizátorů na Ministerstvu zdravotnictví, která proběhne v polovině ledna.

 V každém případě pořadatelé dělají maximum pro to, aby byla dodržena veškerá bezpečnostní opatření, a zároveň si závodníci i letošní ročník maximálně užili. I v této nelehké situaci věříme, že 14. ročník ČEZ SkiTour proběhne, jen v jiném formátu, než na jaký jsme byli zvyklí. 

 Registrace na 54. ročník ČEZ Jizerské jsou sice uzavřeny předčasně, do ostatních závodů seriálu SkiTour se můžete i nadále hlásit. V případě nekonání závodu se startovné automaticky převádí na náhradní termín. Pokud by se ho závodník nemohl zúčastnit, byl by převeden na stejný závod ročníku 2022.
https://www.ski-tour.cz/

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner