REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Kavky 4 sport přivítají opět i týmový půlmaraton Craft Team Running

18.09.2020 |outfanatic.com |

 


 Finále letošního Craft Team Running, už třetího ročníku seriálu týmových půlmaratonů, se chystá na sobotu 19. září odpoledne pod panorama pankráckých mrakodrapů v Praze.


Přijďte se proběhnout na čerstvém povětří babího léta v metropoli a zažít neobvyklý pocit sounáležitosti v tak individualistickém běžeckém prostředí. Samozřejmě, že zachováme všechna potřebná bezpečnostní opatření směrem ke zdravotní situaci,“ zve ředitel závodu Martin Dvořák z agentury SportGroup.

Pravidla se nemění. Účastní se čtyřčlenné týmy, které běží půlmaraton rozsekaný na 16 okruhů v délce zde 1318 metrů, s klasickou předávkou štafetového kolíku. Každý člen musí odběhnout aspoň dvě kola, pořadí a případný počet lze měnit v průběhu závodu v rámci strategie i vývoje. Hodnotí se kvarteta mužů, žen, mixů v libovolné kombinaci anebo juniorů a juniorek od 13 do 19 let. Vedle sebe se potkají olympijští vítězové, hobby běžci i formace velmi příležitostných, až svátečních běžců, parťáků z práce nebo ze sídliště, či dokonce rodinných kompletů. I v tom tkví půvab tohoto podniku.

Zůstat aktivní je velice důležité pro zachování zdravotní i psychické rovnováhy i v této komplikované době. Proto jsme moc rádi, že můžeme být součástí této akce a podpořit ji. I když třeba přímo na místě tentokrát nebudeme ani otvírat náš prodejní stánek, ale věříme, že si nás běžci určitě najdou,“ říká Vít Šerý z marketinku firmy Vavrys, zastupující na českém trhu titulárního partnera, vyhlášenou švédskou značku sportovního oblečení Craft. Letos se běželo v červenci v Praze 5 v parku Portheimka a v srpnu v maríně na Lipně. Omezení zrušila hodně očekáváný terénní půlmaraton na polygonu v Kopřivnici. Loni se závodní pole ukázalo i v Plzni nebo ve Zlíně.

Časový rozpis Craft Team Running Praha 4 Pankrác 2020 kopíruje osvědčený model. Prezentace je otevřena už od 9 hodin. Ve 13.45 startuje Family Run, štafeta rodiče s potomkem (nyní na 1318 + 400 metrů), ve 14 pak hlavní závod půlmaraton, a vyhlášení výsledků se očekává v 15.45. Součástí kvalitního závodnického servisu pro každého je triko nebo čelenka Craft zdarma, pitný režim nebo účastnická medaile.

Zdejší atmosféra už je vyhlášená, okolo v parku duní muzika, diváci rozsetí po okolních travnatých plochách hlasitě povzbuzují. Neboť týmový půlmaraton zde patří do programu Kavky 4 sport, taktéž už tradičního celodenního sportovně-společenského festivalu. Letos opět nabídne od 10 hodin ukázky sportovních aktivit zdejších klubů (fotbal, lezecká stěna, tenis, karate, parkour, squash, kanoe a kajaky atd.), které si můžete sami vyzkoušet, a vyvrcholí v 17 hodin koncertem Marka Ztraceného. Tedy muže, který dokáže vyprodat i O2 arenu.

Více informací i přihlášky najdete na www.teamrunning.cz

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner