REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Druhý závod sezony Běhej lesy 2020. Jaká byla Lednice?

21.06.2020 |outfanatic.com |

Počasí v Lednici dalo všem pěkně za uši. Každý, kdo doběhl, je vítěz. Na příliš velké teplo si rozhodně nikdo stěžovat nemohl. Závodníci vypadali i pod vrstvou bláta velmi spokojeně. Vždyť, kdy jindy se člověk může proběhnout památkou zapsanou na listině světového dědictví UNESCO?

foto:behejlesy.cz

Běžce čekala tradičně trať krátká (13km) a dlouhá (22 km). Nejlépe si s krátkou tratí poradil Tomáš Fliedr v čase 00:47:28, z žen byla nejrychlejší Barbora Názlerová, která na trati strávila 00:53:30. Na trati dlouhé dvaadvacet kilometrů zvítězil v čase 01:19:38 Adam Mihalov, mezi ženami předvedla skvělý výkon Barbora Nováková, která finišovala v čase 01:37:56.

foto:behejlesy.cz

 Malá mláďátka závodila s Dr. Max na tratích 500 m a 1 km v pěti věkových kategoriích. Premiéru měl v Lednici charitativní nesoutěžní závod VoltaRUN, který přivítal 74 běžců. Mohl si ho zaběhnout či projít opravdu každý, od doprovodu závodníků přes rodiny a kočárkáře až po hendikepované. Díky VoltaRUN a dalším aktivitám na závodě navíc všichni finančně podpořili malého Tomíka.

Odměnou pro všechny běžce byla unikátní medaile, která je z části vyrobena z rostoucího papíru, který lze zasadit. Natahovali po ni krk běžci i jejich květináče doma.

foto:behejlesy.cz

Další závod Běhej lesy se koná hned za týden v kouzelném Slavkovském lese. Jestli se chcete po vlastních tlapách proběhnout mezi 3 lázeňskými městy, ulovte si číslo ještě dnes. Protože město je na houby, Běhej lesy!


 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Symboličny cintorín u Popradského plesa

Symboličny cintorín u Popradského plesa

Štrbské Pleso, Vysoké Tatry, Slovensko

66

%

66

%

Tvrďák

Tvrďák

Bratislava, Banská Bystrica, Košice

100

%

100

%

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 816 lidí)


Banner