REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Druhý závod sezony Běhej lesy 2020. Jaká byla Lednice?

21.06.2020 |outfanatic.com |

Počasí v Lednici dalo všem pěkně za uši. Každý, kdo doběhl, je vítěz. Na příliš velké teplo si rozhodně nikdo stěžovat nemohl. Závodníci vypadali i pod vrstvou bláta velmi spokojeně. Vždyť, kdy jindy se člověk může proběhnout památkou zapsanou na listině světového dědictví UNESCO?

foto:behejlesy.cz

Běžce čekala tradičně trať krátká (13km) a dlouhá (22 km). Nejlépe si s krátkou tratí poradil Tomáš Fliedr v čase 00:47:28, z žen byla nejrychlejší Barbora Názlerová, která na trati strávila 00:53:30. Na trati dlouhé dvaadvacet kilometrů zvítězil v čase 01:19:38 Adam Mihalov, mezi ženami předvedla skvělý výkon Barbora Nováková, která finišovala v čase 01:37:56.

foto:behejlesy.cz

 Malá mláďátka závodila s Dr. Max na tratích 500 m a 1 km v pěti věkových kategoriích. Premiéru měl v Lednici charitativní nesoutěžní závod VoltaRUN, který přivítal 74 běžců. Mohl si ho zaběhnout či projít opravdu každý, od doprovodu závodníků přes rodiny a kočárkáře až po hendikepované. Díky VoltaRUN a dalším aktivitám na závodě navíc všichni finančně podpořili malého Tomíka.

Odměnou pro všechny běžce byla unikátní medaile, která je z části vyrobena z rostoucího papíru, který lze zasadit. Natahovali po ni krk běžci i jejich květináče doma.

foto:behejlesy.cz

Další závod Běhej lesy se koná hned za týden v kouzelném Slavkovském lese. Jestli se chcete po vlastních tlapách proběhnout mezi 3 lázeňskými městy, ulovte si číslo ještě dnes. Protože město je na houby, Běhej lesy!


 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner