REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Podzim je ideální cyklistickou sezónou. Jak se na ni připravit?

|PR outfanatic.com |

 

 Léto už můžeme pomalu odepsat. Pro cyklisty se však jedná spíše o dobrou zprávu, protože jestli nějaké roční období skutečně přeje cyklistice, je to právě podzim. Možná se dá považovat za trochu pochmurnější čas. Není však ani příliš vedro, ani zima. A na rozdíl od jara nehrozí tak prudké změny počasí a výkyvy teplot. Na podzim by však cyklisté rozhodně neměli podcenit výbavu svého jízdního kola. Co všechno by vám při podzimních výletech rozhodně nemělo chybět?

Bezpečí v první řadě

  Na podzim se začíná dříve stmívat a v pochmurném počasí je často i během dne viditelnost poměrně nízká. Proto je důležité své kolo i sebe vybavit dostatkem bezpečnostních prvků. Rozhodně by vám nemělo chybět osvětlení, a to ideálně z přední i zadní strany kola. Chybu jistě neuděláte ani dostatečně barevným oblečením a helmou s reflexními prvky. Ale to není vše, co vám jízdu zpříjemní a zajistí vám maximální možné bezpečí. Co se ještě vyplatí na cestu nezapomenout?

Blatníky na kolo

Pokud jste si v létě zvykli jezdit bez blatníků a připadají vám snad dokonce jako zbytečné příslušenství, věřte, že během podzimu je oceníte. Cyklodiskont nabízí nejen blatníky na kola, ale můžete si zde pořídit také veškeré příslušenství, které budete potřebovat k jejich montáži.

Blatníky chrání vás i vaše kolo před nepřízní počasí i před zbloudilými kamínky. Na podzim to bez nich skutečně nejde…

Osvětlení

Možná nejdůležitější součást výbavy na podzimní projížďky je právě dostatečné osvětlení. Ať už se jedná o různé reflexní prvky přímo na vašem oblečení a helmě, nebo o osvětlení přímo vašeho kola. Osvětlení na kolo je nejen praktické – a může vám zachránit zdraví či dokonce život, ale můžete si vybírat i s designových kousků, které vám kromě potenciální záchrany života ještě dodají parádní styl.

Zpětná zrcátka

Chcete se cítit opravdu v bezpečí? Nejen řidiči kolem vás jistě ocení, když své kolo na podzimní výlet vybavíte také zpětným zrcátkem. Udržíte si totiž lepší přehled o svém okolí a cesty se stanou bezpečnějšími pro všechny zúčastněné.

Pro příjemnější jízdu

Na kole a celkově na silnicích je samozřejmě právě bezpečí tím nejdůležitějším. Ale proč bychom na cyklovýlety vyráželi, kdybychom si nechtěli užít i toho skvělého zážitku, které kolo nabízí? Proto se mrkneme ještě na pár doplňků, které vám cestu zpříjemní.

Cyklocomputer

Cyklocomputer zdaleka není jen pro závodníky. I lidé se zájmem o poklidnou jízdu jistě ocení měření své rychlosti či možnost zaznamenání trasy. Cyklodiskont opět nabízí nejen samotné cyklocomputery, ale také jejich veškeré příslušenství.

Vhodná brašna

Ať už vyrážíte na několikadenní výlet či jen na několik hodin, jistě cestou oceníte kvalitní brašnu na kolo. Výběr je skutečně široký a vybírat můžete brašnu na několik různých částí kola. V první řadě je tak dobré rozhodnout se, co konkrétně hledáte. Můžete si totiž vybírat od „obyčejného“ pouzdra na mobil na řídítka, až po skutečně velké brašny na nosič, které unesou vše, co potřebujete na víkendový výlet.

Hezká lahev

Lahev na kolo je sice zdánlivou maličkostí, ale právě s jejím designem si můžete vyhrát podle vlastních představ. Zvlášť pokud jezdíte na cyklovýlety s dětmi, je lákavá lahev důležitou součástí výletu. Protože ani během podzimu bychom neměli pitný režim podceňovat. Zvlášť při sportu!
Vyberte si proto takovou lahev na kolo, která vám skutečně udělá radost a budete tak mít nutkání po ní sáhnout co nejčastěji!


 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 877 lidí)


Banner