REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Běhej lesy uloženo ke spánku.

17.09.2019 |outfanatic.com |

To byla atmosféra! A ty efekty. Závěrečný závod pátého ročníku seriálu Běhej lesy měl v Boleticích hodně netradiční kulisy. Téměř 900 běžců vyrazilo do okolí rybníka Olšina, jednoho z nejvýše položených v České republice. Ti dospělí si navíc mohli užít potemnělý les a noční oblohu se zářícím měsícem v úplňku.

Jako neřízená střela se do místního revíru vydali běžci na krátkou (13 km) a dlouhou (20 km) trasu. Úvodní kilometry vedly do kopce, ale to nikoho neodradilo. Před 3. kilometrem závodu přišla první atraktivní „zastávka“, když si účastníci proběhli barevně zářící lesní uličkou. Stejné místo si zopakovali na obou trasách při cestě zpět do cíle. Za polovinou trasy si navíc mohli užít krásné výhledy na sytě oranžový měsíc v úplňku a laserem osvětlené stromy.

Už samotný závod byl nabitý netradičními zážitky, běžci spolupracovali, pomáhali si na složitějších úsecích a čelovkami si nasvěcovali místa pro další kroky. Ani náročnější noční podmínky neovlivnily skvělé výsledky.

Nejrychlejšími na 13km trase byli Ondřej Teska (53:27) a Petra Augustenová (1:02:40), na 20km pak Martin Pekař (1:21:10) a Simona Šimůnková (1:31:39). Kompletní výsledky závodu si můžeš prohlédnout ZDE.

Sestřih
Foto
Výsledky

Termíny pro rok 2020 budou odtajněny na přelomu října a listopadu, lov registrací začne v zápětí.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner