REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Hannah EPO Survival 2019 – 13hodinové dobrodružství formou skládanky

01.04.2019 |outfanatic |

 

Světla tří set čelovek se rozkmitají do tmy v rytmu běhu do vrchu ve 3 hodiny ráno v sobotu 25. května, kdy z kempu Svatá Kateřina (13 km pod Trutnovem) odstartuje Hannah EPO Survival 2019, přírodní víceboj dvojic. Běh do vrchu je první a jediná povinná disciplína, zbytek aktivit 13hodinového závodu si vybírají sami závodníci.

Orientační běh, skalní lezení, kolečkové brusle, letní biatlon, slaňování, trekking, Bolskros, horská kola. Všechny tyto a další aktivity jsou převáděny na body. To znamená, že každý tým volí svoji taktiku i pořadí absolvovaných stanovišť. Závod se tak stává stejně náročným pro sportovce všech úrovní. Pevným základem je turistická mapa se zakreslenými kontrolami. Vše ostatní je na týmech samotných.

Osmý ročník Hannah EPO Survivalu se posunul zam nejdále od Prahy. Závodníci prozkoumají Krkonošské podhůří, ale podívají se třeba i do Janských Lázní nebo na oblast pevnos u Prkenného dolu u Žacléře.

Hannah EPO Survival si vybudoval renomé pečlivě připraveného závodu s jasným značením kontrol, pestrým výběrem disciplín a přátelskou atmosférou. Stal se největším závodem tohoto typu u nás a pyšní se titulem Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic. Přihlaste svou dvojici a zjistěte, co všechno stihnete za 13 hodin. Zaregistrujte se co nejdříve, startovní listina s kapacitou 150 míst bývá naplněná.

Informace dohledáte na www.eposurvival.czwww.facebook.com/EPOSurvival nebo na e-mailu info@eposurvival.cz

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner