REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Sněhu na Vypichu ubývá, ale lyžuje se. Bude karneval

01.03.2019 |outfanatic |

Po loňském úspěchu se tu opět uskuteční pohodová akce, setkání milovníků zimních sportů. Pro děti připravujeme dovednostní soutěž na běžkách. Dospěláky zveme na maškarní běžkování se soutěží o Nejlepší maškaru. Klidně si vezměte i boby, sáňky, pytle a další náčiní. Občerstvení ve formě hudby, čaje a grogu pro vás nachystáme,“ zve Martin Dvořák z organizačního týmu. Start je už za umělého osvětlení v 18 hodin.

Skipark Praha v této režii i se školou olympijské vítězky Kateřiny Neumannové – která se zúčastní po návratu z mistrovství světa v Seefeldu - běží už osmou zimu. Lyžuje se denně od 8 ráno do 21 večer. Vstup je zdarma, v areálu lze využít půjčovnu vybavení i trenéry, objednat i lekce pro školy. Konal se tu tradiční Pražský pohár v běhu na lyžích, začátkem února při sněhové nadílce se okruh protáhl až na dva kilometry a tento týden zde dokonce natáčel americký filmový štáb.

 

Dříve se lyžovalo na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli, loni tady na Vypichu ve vyšší nadmořské výšce a na rozlehlejší ploše využilo možnost metropolitního běžkování třicet tisíc lidí, přestože se díky rozmarům paní Zimy začínalo až v únoru. Dnes se rozhrnuje poslední zásoba vyrobeného sněhu, takže i o víkendu budou kvalitní podmínky. Nemusíte se jen v televizi dívat na Vasův běh.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner