REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyzrajte na zimu. Zachumlejte se do mikiny s vlastním potiskem

13.02.2019 |outfanatic.com |

 

 

Známe to všichni, sportovat venku v zimním počasí není žádný med. Poryvy větru, sníh, led. Tisíceré díky výrobcům sportovního oblečení za funkční materiály a za to, že neustále přinášejí nové technologie. Co na to jít ale trochu jinak?

Když jsem já sama začala běhat, byla jsem z toho vyjevená. Po prvních pročtených radách na webu jsem zjistila, že to s mým stylem „vyběhnu ven a uvidím“ asi moc dobře fungovat nebude. Prošla jsem si tipy na to, jak začít, abych hned ze začátku nedělala zbytečné chyby a nakonec ještě nelitovala.

Samozřejmě na běhu jako takovém se v podstatě nic nezměnilo. První dny byly téměř euforické, serotonin se vylučuje, mráz štípe do tváří a tak podobně. Bohužel, jak už to mívám (a věřím, že v tom nejsem sama), po pár vyběhnutích nadšení opadalo.

Jsem typická ženská, takže jsem si hned zkraje pořídila ladící obleček. Znáte to, když se oháknete, hned to jde lépe. Nebo přinejmenším ze sebe máte aspoň lepší pocit. Jenže už ani ten úžasný obleček mě tolik nelákal. Navíc ta vlezlá zima, jakoby nestačilo, že i tak jsem neustále zmrzlá a zebou mě ruce. Chtělo to zasáhnout. Ale jak?

Pak nečekaně přišla moje spása. Podnět zvenčí od těch nejbližších. Jelikož mě dobře znají, věděli, jak na mě. Nebáli se toho a vyzbrojili se na mě nejen vtipem, ale i praktičností.

Každý potřebuje nakopnout trošku jiným způsobem. Já už nehledám výmluvy, koneckonců jsou skoro všechny hned v zárodku odraženy, a dělám.

Mikiny s vlastním potiskem mě pořád pohánějí vpřed. Alespoň prozatím.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 930 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner