REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

HANNAH EPO SURVIVAL JAKO DÁREK?

06.12.2018 |outfanatic.com |  A proč ne? Zážitky jsou stále v kurzu. Zvláště v dnešní době, kdy materiálních věcí má každý dost. Zkuste tedy změnu a naježte svým blízkým syrový zážitek v podobě účasti na Hannah EPO Survivalu 2019 a věřte, že si ho budou pamatovat. Můžete tím udělat radost zároveň i sobě - závodí se totiž ve dvojicích. Prověříte a utužíte svůj vztah, přátelství či rodinná pouta. Rezervujte si poslední víkend v květnu a přijeďte prožít romantický východ slunce v Lužických horách (závod totiž startuje ve 3 hodiny ráno).

  A o co že se jedná? Hannah EPO Survival je jednodenní závod dvojic, kde se účastníci orientují podle turistické mapy, ve které mají vyznačené kontrolní body. Mezi nimi se pohybují předepsaným způsobem (pěšky, na kole, na bruslích…) a plní další vložené disciplíny (lezení, slanění, letní biatlon, skoky do vody atp). To vše během 13hodinového časového limitu.

  Ačkoliv jde o Mistrovství České republiky v přírodním víceboji dvojic, závod je lákavý pro sportovce všech výkonnostních kategorií. Díky systému volného pořadí kontrol a bodovému hodnocení záleží pouze na závodnících, které disciplíny a v jakém pořadí absolvují. O konečném výsledku rozhodují body získané za navštívení kontrolních stanovišť a absolvování disciplín. Je tedy nutné zvolit správnou taktiku a dobře si naplánovat trasu. Během závodu musí závodní dvojice prokázat svou fyzickou i psychickou připravenost, individuální dovednosti, ale i schopnost týmové spolupráce.

  Registrace na další ročník oblíbeného outdoorového závodu Hannah EPO Survival byla spuštěna v sobotu 1. 12. Do konce prosince se můžete registrovat za základní startovné 2 200 Kč za tým. A do 20. prosince si můžete objednávat dárkový poukaz na e-mailu info@eposurvival.cz.

 

  Více informací najdete na www.eposurvival.cz nebo na FB stránce https://www.facebook.com/EPOSurvival/

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner