REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

S dětmi na cestách

26.07.2018 |PR článek |

Děti milují dobrodružství. A prázdninové zážitky pod stanem jsou přesně to pravé i přesto, že kempování je spojeno s určitým nepohodlím. Pro překonání tohoto nepohodlí pro Vás máme pár tipů, které vám pobyt pod stanem zpříjemní.

I pod stanem je důležitý pohodlný spánek. Proto doporučujeme využít některou z nafukovacích postelí. Nafukovací kempinková lehátka INTEX jsou pohodlnou dočasnou náhradou postele, ideální pro pobyty v přírodě. Jsou kompaktní, lehká a skladná, s odolnou spodní vrstvou z laminovaného vinylu a vrchní textilní vrstvou pro větší komfort. Pokud kempujete s dětmi od 3 do 8 let, oceníte i dětské nafukovací postele s rámem, který zajišťuje stabilitu a nedovolí, aby se děti překulily ven z postele.

Další nafukovací vychytávkou, kterou oceníte, pokud máte malé děti, je vinylová nafukovací vanička, ve které se mohou v horkých dnech zchladit i vykoupat ti nejmenší. Dno vaničky je pohodlné a bezpečné, se zarážkou proti posunu dítěte. 

Pokud kempujete s miminkem, jistě oceníte také vinylovou nafukovací přebalovací podložku pro děti do 12 měsíců s nosností až 11 kg, která je lehká a skladná, takže si ji, stejně jako nafukovací vaničku, možná oblíbíte i pro domácí použití.

Pro zpříjemnění letního pobytu na slunci můžete využít i další nafukovací vychytávky. Oblíbeným doplňkem letního koupání je plovoucí bar do bazénu, zárukou pohodlí v přírodě jsou nafukovací křesla. Děti si jistě oblíbí dětský nafukovací stan nebo dětskou nafukovací ohrádku MY First Gym.

Nafukovací produkty jsou odolné vůči případnému vlhku či ušpinění a šetří místo v zavazadlovém prostoru. Splňují přísné bezpečnostní normy, jsou vyrobeny z materiálů bez obsahu ftalátů.

Součástí balení je vždy ruční pumpička pro nafouknutí, ale pro větší komfort doporučujeme zakoupit nabíjecí elektrickou pumpičku s adaptéry pro nabíjení v autě i v domácnosti, se 3 tryskami, které se hodí do většiny ventilů. Pumpička výrazně zjednoduší nafukování i vyfukování.

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner