REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

BĚHEJ LESY TENTOKRÁT ZABĚHLO 1573 ÚČASTNÍKŮ

03.06.2018 |outfanatic.com |

V poledne na trať vyrazilo 225 dětí, ty si užívaly trať v řádech stovek metrů v okolí zázemí závodu na kraji obce Skořice. Po nich se na tratě 11 a 22 km vydali dospělí závodníci. Ti si užívali místní, kdysi zapovězené přírody, bývalý vojenský újezd proběhli křížem krážem. V jednu chvíli se na trati běžci z krátké a dlouhé potkávali, přátelský se poplácali, pozdravili a opět vyrazil každý svým směrem.


Do cíle tou dobou už mnoho nechybělo, přesto táhlé kopce účastníkům zatápěly. O to více si ale unavení běžci v cíli vážili každý své zasloužené medaile. Typicky přátelská atmosféra vládla následně i v zázemí. 


Není důležité zvítězit, ale .. však to znáte. Ale ty úplně nejrychlejší zmínit musíme, svůj obdiv si zaslouží, vždyť být ten úplně nejrychlejší z několika stovek běžců, to už není jen tak. 


Na dlouhé trati všem upláchl Milan Hochmut s časem 1:22:17 hodiny, mezi ženami pak Lenka Polachová (1:36:49 hodiny). Na krátké trati se dařilo Danu Fialovi s časem 41:04 minuty s Katerinou Kovač (48:26 minuty).


Jak už bylo ale zmíněno na začátku, pochvalu od nás mají všichni účastníci třetího závodu Běhej lesy Brdy, a nejen jí. Každý v cíli dostal originální dřevěnou medaili, mohl si užít parádní atmosféry v zázemí a vůbec, být opět součástí téhle lesácké série.


Už teď se těšíme ve Slavkovském lese, kde nás čeká velká premiéra. Nový závod, nová trať, nové zážitky. Tak nezapomeň, Běhej lesy Slavkovský les se koná v sobotu 23. června. Registrace stále běží ZDE.
Výsledky na https://behejlesy.cz/behej-lesy-vysledky


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Jedeme na hory

Jedeme na hory

Dvoračky Krkonoše

90

%

90

%

Bouldering Bor

Bouldering Bor

Machov, Police nad Metují

100

%

100

%

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner