REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1.červnový týden (1-3. 6.2018)

29.05.2018 |outfanatic.com |

KOLO

10. ročník Bikemarathonu v Ústí nad Orlicí s přepracovanou traťí. Bude samozřejmě obsahovat některé
úseky trati původní, některé i v obráceném směru, než se jezdily původně, a bude také obsahovat úseky zcela nové.
Po několika letech dojde k návratu ke koncepci dvou okruhů, ALE …. tyto okruhy nebudou identické !
První okruh je situován do oblasti vrchu Strážný nad ústeckým letištěm a jeho parametry jsou 26.5 km
s převýšením 620 m. Druhý pak trať zavádí na „oblíbené“ Třebovské stěny a měří 20.5 km s převýšením 460 m.

V Nové Městě se můžete těšit na závod horských kol v olympijském cross country-STRABAG CUP XCO 2018.

BĚH Běhání přináší každému jedinečnou možnost překonávat sám sebe. Připravit se, vytrvat a dokončit půlmaraton je jedinečný vzrušující zážitek, který musí každý zažít! Vy můžete tuto sobotu změřit své síly na MATTONI 1/2 MARATHON České Budějovice. Ve Zlíně se konná dětský filmový festival a jako tradiční doprovodná akce proběhne Festivalový půlmaraton MONET+,Závod jedná se o silniční běžecký závod na distanci 21,097 kilometrů pro širokou veřejnost bez nutnosti příslušnosti ke sportovnímu oddílu či klubu, takže běžet může ze a Zlíně opravdu každý. HANNAH PILSEN TRAIL Letkovská čtyřicítka - závod je součástí seriálu běhů v přírodě Pilsen Trail, který se skládá ze tří závodů v lesích okolo Plzně.

Běhej lesy je seriál 8 závodů v přírodě, který láká závodníky na trasy z 80 % na měkkém povrchu a ze 100 % na čerstvém vzduchu. Účastníci se s Běhej lesy podívají do unikátních lokalit na těch nejkrásnějších místech České republiky. Závody nabízí vždy kratší trasu kolem 10 kilometrů a delší variantu měřící zhruba 21 kilometrů. Samozřejmostí jsou pak i dětské závody či týmové soutěže. BĚHEJ LESY BRDY - závod, který vás zavede tam, kam se ještě nedávno nemohlo – do CHKO Brdy, území bývalého Vojenského újezdu Brdy. Užijte si hluboké lesy, které byly po 70 let uzavřeny veřejnosti, a pokochejte se Padrťskými rybníky, zaniklými obcemi a křižujte panenskou přírodu křížem krážem. "Zapovězeným lesem" a kolem zřícenin, skalních útvarů či po hrázi rybníků si můžete zaběhnout už 2. června na trasách 11 km či 22 km. Běžíme na hrad je běžecký seriál - tuto sobotu BĚŽÍME HRAD - BOUZOV. Akce spojuje sport, přírodu, kulturu, zlevněné vstupné na hrad, doprovodný program pro dospělé a pro děti (Dětské závody, Pohádková cesta, kvíz Tajemství hradu, tombola, šermířské vystoupení a další).

MILADA RUN - Závod se uskuteční první červnovou neděli v unikátním přírodním prostředí jezera Milada. V rámci druhého ročníku si mohou běžci vybírat znovu ze tří hlavních tras. Půlmaratonskou trasu doplní opět desítka a pětka. Samozřejmostí jsou dopolední dětské závody. Mezi hlavní novinky bude patřit týmová soutěž, rodinný závod, nadstandardní běžecký
IN LINE

ilustrační foto

Závod Moravské inline tour 2018 a Český pohár v inline půlmaratónu nás zavede do Otrokovic ve zlínském kraji.Trať je vedena po asfaltových komunikacích a plochách v centru města. Délka okruhu
je 1.130 metrů, min. šířka 6 metrů
 
EXTRÉMNÍ ZÁVODY
 
McRAI CUP 2018Třebíčský TRIATLON 2018- Závod je součástí Krajského poháru v triatlonu Vysočina 2018 a třebíčského vytrvalostního poháru McRAI CUP 2018.

ilustrační foto

MTBO
 
Orientační závod dvojic, který se jede s turistickou mapou na horském nebo trekovém kole, povede v krásné přírodě Českého středohoří a Kokořínska.
ÚŠTĚCKÝ MASAKR - soutěž dvojic s volným pořádím kontrol. Pro závod bude vydána speciální turistická Shocart mapa v měřítku cca 1:50 000 se zakreslenými kontrolami.
Dvojice obdrží 2 mapy v okamžiku startu. 
servis a výrazně rozšířený doprovodný program. 

A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa 
a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Poprvé na Czech Adventure Race

Poprvé na Czech Adventure Race

Šumava, Sušice, Kašperské Hory, Churáňov

84

%

84

%

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner