REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. květnový týden (21.–27 5.2018)

22.05.2018 |outfanatic.com |

autor hannah.cz

EXTRÉMNÍ ZÁVODY
 
V sobotu tradičně ve 3 ráno startuje další ze závodů z dílny EPO – Hannah EPO survival 2018. Pro tentokrát je místo startu v Rakousích u Malé Skály. „O vítězi rozhoduje počet bodů nasbíraných v průběhu závodu. Disciplíny budou mít časová okna, ve kterých bude možné dané disciplíny plnit, a tak získávat další body.

foto-hannah.cz

Takže bude nutné správně naplánovat trasu.“
 
VODA A LODĚ

foto-hannah.cz

Mistrovství České republiky v extrémním pádlování na divoké vodě ZET Trnava Xrace 2018- závody proběhnou  na nejobtížnějším slalomovém kanále Trnávka v ČR.
 
MTBO

foto-cykloserver.cz

SHOCart liga je seriál orientačních závodů dvojic na horských kolech podle turistické mapy. Cílem je popularizace cyklistiky v souladu s přírodou a těmi nejkrásnějšími místy naší republiky. Ruská Ruleta 2018  je i prvním českým závodem typu „bike adventure“, u kterého můžete vyzkoušet noční 4 hodinovou etapu.

Závod Mamut Bike Orienteering je určen jak pro zdatné bikery, tak pro širokou veřejnost, prakticky pro každého koho baví jezdit na kole podle mapy. Kontrolní body budou na zajímavých bodech
(prameny, kaple, rozcestníky, vyhlídky, vrcholy, apod.)
 
BĚH

foto-horskavyzva.cz

Startuje Rock Point - Horská výzva závody 2018 BESKYDY - Trojanovice, oblíbený seriál horských běhů a trekingu spojuje naprosté amatéry s velmi zkušenými běžci. V tom je krása celé soutěže.
 
V Plzni v sobotu proběhne Craft RUNGO běh Borským parkem ,délka tratí je 5,0 km a 10,0 km.
 
V rámci seriálu Česká pojišťovna RunTour - můžete běhat v Ústí nad Labem.
 
Český seriál běhů v terénu Kilpi Trail Running Cup 2018  tentokrát v Praze , trasy dlouhé 10 km, + 500 m převýšení a  5 km, 250 m převýšení 
 
HORSKÁ KOLA
 
Od pátku do neděle probíhá na Vyšočině UCI MTB WORLD CUP - Světový pohár horských kol. Víkend nabízí opravdu nabitý program plný zábavy a doprovodných závodů. ROBE MTB NIGHT RACE - tradiční závod letos odstartuje netradičně již
v PÁTEK večer v 21:00 ve Vysočině Aréně.

Úplnou novinkou je  SUNINVENT MAD TRACK. Bláznivý závod plný nečekaných a bláznivých překážek, který odstartuje a bude probíhat v sobotu podvečer v areálu Vysočina Arény. Pro závodníky bude tenhle závod především zábava. 

foto-mtbnmnm.cz

19. ročník seriálu Kolo pro život:Orlík Tour Kooperativy - Profil a terén tratí vedených brdskými lesy dokonale prověří vaší kondičku a technické schopnosti, právem jsou Brdy označovány rájem bikerů z Prahy a okolí.

A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa 
a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 935 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner