REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Poznejte Broumovsko během Adventure Race

14.05.2018 |outfanatic.com |

 

Patnáctý ročník expedičního závodu Wenger Czech Adventure Race odstartuje 29. srpna 2018 a závodníci budou letos prozkoumávat Broumovsko.

Ani disciplíny se příliš nemění: MTB, orientační běh, lanové disciplíny, in-line brusle, kánoe, jeskyňaření nebo Bolskros. „Krásných a zajímavých míst nabízí Broumovsko nepočítaně: Přírodní meandry, skalní labyrinty a hrady, válečná opevnění a mnoho dalšího. Závodníci – krajinkáři si přijdou na své.“ láká závodníkyna sever Čech ředitel závodu Tomáš Vaněk a dodává: „Vlna levnějších přihlášek končí až na konci června, ale jsme raději, když se týmy hlásí více dopředu, alespoň tušíme, pro kolik týmů závod stavíme a snáz se hledají chybějící členové do družstev.“

V průběhu hlavního závodu v pátek večer odstartuje kratší MINI Adventure Race 2018 – 18 hodinový závod pro dvoučlenné týmy. „Je ideální pro survivalové začátečníky, kteří si ještě netroufnou na mnohadenní dřinu nebo pro ty, kteří vyznávají rychlejší způsob závodění.“ Uzavírá Vaněk.

Obě tratě jsou atraktivní nejen pro zkušené týmy, ale s oblibou je vyhledávají i rekreační sportovci. Těmito závody se člověk učí trpělivosti, pozná lépe sám sebe a má dlouho na co vzpomínat.


 

Kompletní propozice najdete na webu www.adventurerace.cz a facebookových stránkách https://www.facebook.com/CzechAdventureRace/

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner