REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. květnový týden (7.–13 5.2018)

08.05.2018 |outfanatic.com |

Běh

Barvám Neutečeš 2018  -

Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale především zábava. Děti, teenageři i dospělí, mladí i staří, jednotlivci, skupiny či rodiny s dětmi - zúčastnit se může opravdu každý! Zažíj nejbarevnější běh svého života. Druhý ze seriálu běhů na Vás čeká tentokrát v Praze. Pokud máte zájem 
můžete se zúčastni t soutěže o startovné.
První letošní závod NN NIGHT RUN 2018  se uskuteční v Liberci.Rozsvítíme město během! Zážitkový běh.
www.night-run.cz

www.night-run.cz 

Kolo

Letos je už poosmnácté je naším cílem zábava pro lidi, kteří mají rádi horská kola a všechno kolem nich - Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO. Kolo pro život je akcí pro všechny výkonnostní kategorie, včetně malých dětí a starších ročníků, a dokonce i pro ty, kteří se rozhodnou dělat cyklistům doprovod!

Závod BIKE TRANS POŘÍČÍ o pravý Žižkův pohár je cyklistickým závodem horských kol pro bijce upřednostňující trať hrubšího zrna a náročnosti.

V Náměšti nad Oslavou je připraven další závod ze série Galexy Stevens 2018,
závody horských kol pro širokou veřejnost ITMS plast Náměšťský Cyklomaraton.

V Praze se můžete zúčastni letošního druhého závodu Bike Ranch Cup o pohár starosty MČ Praha 9.

Nova Cup  je cyklistický seriál horských kol (MTB) pro širokou veřejnost. Maratony na horských kolech (XCM) se odehrávají z velké části v terénu. Délka tras je stanovená od 60 kilometrů a více. Novodobé maratonské tratě zahrnují i kratší trasy, které jsou určeny převážně pro širokou veřejnost a mládežnické kategorie.
Tuto neděli máte možnost zúčastnit se  Nova Cup - Stolové hory

www.novacup.cz

www.novacup.cz

 

Zážitkový závod dvojic Klánovický Mini Adventure 2018 v Klánovickém lese a blízkém okolí, kdy v tříhodinovém limitu zdoláváte stanoviště, na kterých plníte různé úkoly a mezi stanovišti se přemisťujete na kole. Nejde o žádný extrémní závod, ale kombinaci jízdy na kole a plnění úkolů. Kontroly budou rozmístěny na lesních a polních cestách v prostoru Klánovického lesa.


 

Extrémní závody 


Pokud si říkáte  PŘEŽITÍ - tohle je jen pro drsňáky, to není nic pro mě, mýlíte se. Fyzická kondice je samozřejmě důležitá, ale není jedinou podmínkou pro přežití. Jak jsme se přesvědčili, přežít nemusejí ani tvrdí muži. A naopak mohou přežít i křehké ženy. Zkuste to a uvidíte!

 

ADRENALIN CHALLENGE RACE

Extrémní závod, kde závodníky mimo jiné čeká přeplavání Labe, Via Ferrata, horské kolo, Extreme Travers, slanění ze zámku, běh a další disciplíny, dozvíte se dále.

Orienťák

Jasoň-Drsoň - základem je horské kolo, na kterém pojedete podle mapy na přiměřený počet kontrol.

Tratě (Jasoň, Drsoň, Šmudla) jsou postaveny tak, aby je bez obtíží absolvoval každý, kdo alespoň trochu kamarádí s horským kolem, má sportovního ducha a umí číst.

 

 In-line


Ve středu se mohou brněnští těšit na tradiční - Brněnský KOMÁR. Startuje se v 18:00 v Brně-Komárově. 

A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner