REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Rock Point - Horská výzva ambasadoři

06.04.2018 |outfanatic.com |

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

Šumperk/ČR – Jsou živými legendami. Ve světě běhu jsou nepřehlédnutelní a všichni mají mezi běžci své tvrdě vydobyté místo. A rozhodli se spojit s Rock Point – Horskou výzvou. Rozhodli se spojit s milovníky pohybu a horského běhu především. Rozhodli se předávat své těžce nabyté a vydřené zkušenosti široké veřejnosti. Pomáhají, motivují, inspirují a narovnávají zažité standardy. Také letos má oblíbený seriál horských běhů a trekingu své konkrétní tváře. Letos ambsadorskou sestavu rozšířil Miloš Škorpil.

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

„Zkušení běžci jsou od loňska plnou součástí našeho seriálu. Náhle mu dávají zcela jiný význam. Chceme veřejnost motivovat, chceme ji rozhýbat, ale také chceme, aby lidé sportovali pro radost a dlouhodobě. Nikoli jen tak nárazově, proto jsme se spojili s lidmi, kteří už mají naběháno, a kteří mohou druhým pomoci vyvarovat se zbytečných začátečnických chyb, které následně dotyčného odradí od dalšího snažení. Proto jsme ke každému závodu dali svého ambasadora,“ vysvětlil původní záměr Pavel Zitta, ředitel seriálu Rock Point – Horská výzva, který veřejnost silně ocenila.

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

Každá z pěti zastávek letošního ročníku bude opět pod záštitou zkušeného borce, se kterým se účastníci budou moci nejprve potkávat na oficiálním webu závodu a následně i při některé ze zastávek. Úterky totiž budou patřit pravidelným okénkům jednoho z nich. Ambasadoři v nich běžce seznámí s trasou, se svými tipy, ale také zkušenosti tak, aby se každý mohl co nejlépe k závodu připravit. Letošní úterní okénka odstartovala nová tvář seriálu Miloš Škorpil, běžecký guru, ultramaratonec, propagátor a trenér běhu a zakladatel běžecké školy. Po kvartetu jeho okének, ve kterých čtenáře seznámí zejména s technikou běhu a správným stylem, přijde na řadu ambasador první a čtvrté zastávky Zbyněk Cypra. Běžecký nestor a dnes milovník speed hikingu, tedy moderního a dynamického pojetí tradiční turistiky ve své úterní sérii představí úvodní závod v Beskydech.

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)Velkou zásluhu na vzhledu trasy v Krušných horách a na Šumavě má Tomáš Bystřický. A právě tento biatlonista a horský běžec z Plzně všechny detailně seznámí se druhou a třetí zastávkou. Následně opět předá pomyslný štafetový kolík Zbyňkovi Cyprovi, aby poradil s nástrahami Jeseníků. Pravidelná série úterních okének vyvrcholí radami a tipy Pavla Brýdla, ambasadora závěrečné soutěžní štace v Krkonoších, který následně pozve na vrchol letošní série - na bonusový závod na Pálavě.

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

(Foto: Patrik Pátek/PatRESS.cz)

Každé úterý po celou letošní sezónu Rock Point – Horské výzvy mohou sportovní nadšenci sledovat a netrpělivě očekávat rady od těch nejpovolanějších. Víte ale, jakých úspěchů sami v životě dosáhli? Co dělají, když neběhají anebo naopak, jak běhají a co jim běh dává? Víte třeba, že Miloš Škorpil brzy vydá zcela novou knihu, která bude doslova evangeliem pohybu? V mezičase, ještě před samotným startem seriálu, se proto na webu www.horskavyzva.cz můžete těšit i na samotné seznámení s jednotlivými ambasadory, kdy nahlédneme i do jejich soukromí.

 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner