REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. dubnový týden (2-8. 4.2018)

04.04.2018 |outfanatic.com |

 

Sportisimo ½ maraton 7.4. Praha Palackého náměstí nebo Běh údolím Setiny - Délka tratě: 12,8 km,Trasa závodu: Pustá Polom – lesní cesty okolo penzionu Setina – Pustá Polom , Run for ProCit Plzeň - již třetí ročník charitativního rodinného modrého běhu. Výtěžek je určen rodinám, které pečují o dítě s poruchou autistického spektra (PAS).Bolatická třicítka S tratí hlavního závodu jsme si letos opravdu vyhráli, ubrali jsme nudný asfalt a rovinky a přidali terén v lese, zábavné kopečky, sjezdy, nastoupané metry a celkové kilometry. Teď je to ta pravá žůžo bajkerská trať.

FOR BIKE Expo Praha jediný jarní veletrh cyklistiky pořádaný v hlavním městě ČR přinášející nové trendy pro jízdu na kole v přírodě.

Dog-trekking


Šlapanický vlk 5.-8.4. Povede po turistických značkách a individuálním značení pořadatelů probouzející se jarní přírodou přírodního parku Říčky, Rakoveckého údolí, nahlédneme do Vojenského újezdu Březina a kolem Kojálu zamíříme do CHKO Moravský kras. Cestou budete moci obdivovat četné přírodní zajímavosti a kulturní památky.

Skialpinismus


Den nahoru a dolú Špindlerův mlýn Medvědín-Skialpinistický závod jednotlivců - kolikrát v určeném čase absolvuje závodník vytyčenou trasou.


A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
Pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce Zážitky. Tato sekce je i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner