REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Hannah EPO Survival 2018 – stihneš ještě levnější startovné?

30.03.2018 |Dejna |

Sobota 26. května 2018, 3 hodiny ráno. Dvě stě padesát závodníků s čelovkami vyráží na úvodní běh, po kterém někteří sedají na kola, jiní běží pro lodě a další mapují, kde že začíná orientační běh nebo skalní lezení. Připadá vám to šílené? Nereálné? Bláznivé? To proto, že jste ještě nikdy neabsolvovali Hannah EPO Survival, 13hodinový přírodní víceboj dvojic. Přijeďte a prozkoumejte Český Rájem pěšky i na kole, z hloubi jeskyň a výšek skalních vrcholů.
Díky systému, kdy závodní dvojice sbírají za kontroly a disciplíny body, si užijí Hannah EPO Survival sportovci všech úrovní. Každá dvojice si strategii volí sama. Dle svých sil a zkušeností se rozhodne, zda se bude soustředit pouze na více bodované disciplíny, nebo jestli se vypraví i pro vzdálenější bajkové či trekkingové kontroly. Mezi disciplínami se závodníci většinou přesunují na kole, ale které kontroly kdy zvolí, záleží jen na nich. Vynechání části závodu tedy neznamená diskvalifikaci, pouze nezískání bodů.

 


Hannah EPO Survival je závodem se sedmiletou tradicí a zakládá si na pečlivě připravené trati, profesionálně zajištěnými stanovišti a přátelské atmosféře. Nejen z těchto důvodů se účastníci rádi vracejí, závod se stal nejpopulárnějším přírodním vícebojem a pyšní se titulem Mistrovství České republiky.

Klikej na www.eposurvival.cz a www.facebook.com/EPOSurvival nebo piš na info@eposurvival.cz

 


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner