REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Cestování mimo sezónu, levněji a bez davů

30.08.2016 |Kuba Vondrášek |

Tak a je to, právě nám skončila dovolenková sezóna, takže všichni hurá do práce vydělávat peníze, ať můžete zase za rok někam vyrazit. Do té doby jen o víkendu na chalupu posekat trávu a zavřít okenice… Také se s tímto scénářem nechcete ztotožnit? Tak to je správně, protože ten pravý čas na cestování teprve přichází.


Září je rozhodně jeden z nejlepších měsíců pro cestování. Na rozdíl od pozdějšího podzimu se dá ještě spolehnout na počasí a slunce pořád ještě svítí dostatečně dlouho. Navíc můžete ušetřit spoustu peněz. Poloprázdné kempy totiž hledají zákazníky a nejlepším lákadlem je samozřejmě cena.

Já osobně ovšem za největší výhodu mimosezónního cestování považuju klid. Nikde se s nikým nemačkáte, nedohadujete se o místo a nemusíte poslouchat, jak u sousedního stanu dovádějí rozjívené děti.


ZÁŽITEK:Windsurfing a kiting Viganj Peljesac


Ona celá atmosféra je mimo sezónu mnohem přátelštější. Obsluha se na vás mile usmívá a popovídá si s vámi, protože nemusí řešit plný lokál. Místní na vás neřvou, že si zkracujete cestu přes jejich zahradu, jako dalších deset lidí ten den. Prostě pohoda, za kterou jste na tu dovolenou jeli.

Jindy přeplněná pláž, teď jen pro vás


A kam je tedy nejlepší v září vyrazit? Možností je spousta, jak u nás tak v zahraničí. Můžete si jet zabajkovat na české singltracky, za pohodou na Lipno či na burčáček na Moravu. Když chcete někam dál, tak můžete vyrazit do Alp na ferraty nebo Chorvatska na windsurfing. Pokud by vás to ale táhlo ještě dál, tak se porozhlédněte po nějakých akčních letenkách, s kterými se po prázdninách také roztrhl pytel. 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner