REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. srpnový týden (22.–28. 8.)

21.08.2016 |Chrrr. |

Zdroj: Jihobrněnské in-line středy

Běh

 
V sobotu se do Plzně stěhuje zážitkový běh na 10 či 5 km – Night Run 2016. Startuje se ve 14:30 na Náměstí republiky. Na Půlmaraton Moravským krasem se můžete těšit do Blanska. Start je na náměstí Republiky a můžete běžet celých 21 km nebo kratší. Poběžíte po silnici. Ve Zlončicích se chystá Běh Zlončickou roklí na tratích od 7 do 21 km. Komu se nechce do Zlončic, může vyrazit do Kácova na 19km Kácovský běh smíšeným terénem, kde je pamatováno i na děti.
 
Komu sobotní běhy nestačily, nedělní příděl půlmaratonů ho jistě uspokojí. Kdo to má rád Vysočinu, nechť vyrazí na Hlinecký půlmaraton do Hlinska. Připravena bude jak 21,1km trať, tak i na kratší vzdálenost – 8 km. Povrch bude smíšený. Na druhé straně Čech, v Teplicích u Botanické zahrady odstartuje Teplický půlmaraton. Pro koho je celá půlka moc, může běžet 12km porci. Pro Východočechy, ale samozřejmě i pro obyvatele vzdálenějších koutů, se na neděli chystá Rychnovský půlmaraton. Strat je na Koupališti ve Včelném u Rychnova n. Kněžnou.
 

Kolo

 
Cyklo závody ve středu otevře MTB vrchařská časovka z Náchoda na Dobrošov, která je dalším dílem seriálu Horokolo Vršky pro výkonnostní a rekreační sportovce.
 
Časovkáři by si určitě neměli nechat ujít závod Holická 100 družstev, aneb „časovka 4členných družstev na 100 km. Závodit můžete v kategoriích muži a mix. Jihočeská amatérská liga pokračuje celo-víkendovou akcí Velká cena Temelína.
 

Dočkají se i bikeři, protože v sobotu můžete vyrazit na „závod horských kol pro všechny“ do Bořitova, kde pokračuje Pohár Drahanské vrchoviny. V neděli na Klínech v Krušných horách se můžete těšit na MTB maraton terénem krušných hor Krušnoborec. Pro malé špunty a nadějné mladé a perspektivní ridery–bikery bude v neděli v Letňanském lesoparku další pokračování Bikeclinic Cup – ryze dětského MTB seriálu závodů, pro děti o 1 do 16 let. Akce začíná už v 8:30.
 

Orienťák

 
Orienťáčtí cyklisté by o víkendu rozhodně neměli chybět ve Štemberku, neboť je tam čekají další 3 závody ČP v MTBO a současně proběhne i MČR v této disciplíně. Ti kdo s mapou raději běhají, ať se vydají do skla k Labi na Skalní OB v Tisé. Orientační MTBO scorelauf v sobotu bude hostit Věšín u Rožmitálu pod Třemšínem s názvem Rybákův slídil.
 

In-line & triatlon

 
Ve středu budou pokračovat tzv. Jihobrněnské in-line středy, tentokrát v Brně-Komárově. Jedná se už o 3. ročník „série středečních závodů na in-line bruslích pro děti a dospělé.“
 
V sobotu bude Pilská nádrž u Žďáru nad Sázavou hostit Pilman triatlon. Připravte se na „půlku“, tedy poloviční porci než při ironmanoví, tedy 1,9-90-21 km.
 

Turistika & treking

 
Vyznavači turistiky a trekingu by ve čtvrtek neměli chybět na akci Pražské mosty, která startuje na Betlémském náměstí u Náprstkova muzea. V sobotu v 9:00 se koná Pochod k výročí otevření rozhledny na Petříně, odchází se ze zahrady Kinských.
 

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral, je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 935 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner