REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 3. srpnový týden (15.–21. 8.)

14.08.2016 |Chrrr. |

Foto: Horská výzva

Běh

 
V sobotu ve Slatině nad Zdobnicí v areálu Hospody u Václava odstartuje Běh a pochod přes Vlčí jámu. Těšit se můžete na 4, 8, 12 a 21km tratě. V Břeclavi Pod Zámkem u pivovaru startuje akce Poběžíme, uvidíme. Na výběr bude z délek tratí 21, 10 a 5 km. V obci Vír v okr. Žďár nad Sázavou se bude konat Malý svratecký maraton, běžecký závod na 32 km.
 

Kolo

 
Ve středu můžete cyklo-závodní týden otevřít středečním pohárem Horokolo vršky závodem z Radvanic na Žaltman. Strat je v 16 hod u rybníka. V cíli se můžete rozhlédnout po okolí Jestřebích hor z rozhledny Žaltman. V Chrudimi bude v sobotu pokračovat seriál MTB maratonů Kolo pro život Manitou Železné hory. V Rusavě si budete moci vybrat mezi 50 a 35km tratí při Force Rusavská 50ka. Seriál horských kol pro všechny – Pohár Drahanské vrchoviny bude pokračovat závodem v Bukové. Série Haven MTB Serie pokračuje závodem Bike Babí léto MTB maraton. Trek Jistebnický maraton odstartuje v Jistebnici.
 

Cyklisté si neodpočnou ani v neděli. Jiřetíně pod Jedlovou totiž startuje Peklo severu. Ten, kdo nerad na kole závodí, může se na Šumavě těšit na Javornický pazdřivec, což má být nezávodní poloorientační MTB happening.
 

Orienťák

 
Od pátku by se do v Turnově měli srocovat orienťáci, kteří si chtějí užít Pěkné prázdniny (s OB v Českém ráji).
 

Triatlon

 
Ve Šťáhlavicích se triatlonisté mohou těšit na kratší Triatlon Šťáhlavice a OM s délkami tratí 0,3-40-6 km. Veřejný terénní triatlon v půl 11 odstartuje v neděli v Radvanci Samuel XC triatlon.
 

Extrémní závody

 
5 min před páteční půlnocí odstartuje další long závod ze seriálu Rock Point – Horské výzvy: Šumava. Místem startu 75km tratě bude Železná Ruda. V sobotu postupně odstartují middle, short i nezávodní pochod s Mixitkou. V Ramzové v Jeseníkách u dolní stanice lanovky na Černavu v sobotu odstartuje Jesenický maraton a půlmaraton, což bude vytrvalostní horský běh. Další horský maraton se poběží v Beskydech pod názvem Salomon Slezský maraton se startem za Obecním úřadem v Dolním Lomné.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral, je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner