REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. srpnový týden (8.–14. 8.)

07.08.2016 |Chrrr. |

Zdroj: Night Run

Běh

 
Závodní týden v úterý otevře 5km běh Krčský lomcovák. Startuje se ve Velkém altánu v Kčském lese (P4) a poběží se jak po silnici, tak terénem. Další ze závodů běžeckého seriálu Běhej Lesy bude pokračovat v „srdci Beskyd“ na Bílé. Zážitkový běh na 10 nebo 5 km si v sobotu můžete užít v Mostě pod názvem Night Run 2016 – Most. Celá akce se bude konat na 1. náměstí a začíná ve 14:30. Na tenisových dvorcích TJ Jiskra ve Zruči nad Sázavou odstartuje Zručský štafetový maratón by Suunto. Jedná se o „štafetový maratón sedmičlenných smíšených družstev (min. 2 ženy). Běží se na okruhu délky 1 km, závodníci se libovolně střídají. Trať vede z části po antuce, silnici a šotolině.“
 
10 nebo 25km silničně-terénní běžecký závod startuje v neděli v Žebráku v okrese Beroun u základní školy, a to pod názvem Žebrácká pětadvacítka. Maratonci by si neměli nechat ujít Maraton Českým rájem v Prachově u Jičína. 42,2km trať startuje u Lepařova památníku.
 

Kolo

 
V sobotu budou Karlovy Vary hostit seriál MTB maratonů Kolo pro život – Karlovarský AM bikemaraton. Těšit se můžete na již standardní tratě 15, 30 a 50 km. Kdo preferuje silniční cyklistiku, neměl by tento den chybět v Teplicích na „silničním závodu s nejvyšším převýšením v sérii 53x11 Cupu“ Cannondale Koloshop Krušnoton. Ve východních Čechách v Lázních Bělohrad 90 nebo 50km Kupkolo podkrkonošský maraton. Další MTB cyklomaraton se bude konat v Náměšti nad Oslavou pod názvem AVG Náměšťský cyklomaraton. Na Rybnický MTB maraton můžete vyrazit do Rybníku u České Třebové a užít si tak MTB pohár Českomoravské vrchoviny pro veřejnost. Netradiční 7hodinová štafeta na horských kolech se pojede v Dobříši pod názvem Day by Night
 

Další ze závodů Haven MTB Serie Svojkovský pohár Haven bude v neděli hostit Svojkov. Příznivci adrenalinové cyklistiky by neměli zmeškat MČR v downhillu, které se odehraje ve Špindlerově Mlýně. Cyklistický závod na tradičním pražském okruhu v parku pod Višňovkou se odehraje v neděli pod názvem Bike Ranch Cup. A srpnový čistě dětský Bikeclinic Cup bude v neděli hostit Liberecký areál Vesec.
 

Orienťák

 
Kunžak u Jindřichova Hradce bude od středy do neděle hostit vícedenní orientační běhání Česká Kanada. Centrem dění bude autokemp Zvůle.
 

Triatlon

 
Ve středu v Trutnově v kempu Dolce pokračuje triatlonový memoriál Míly Holcmana, a to závodem Trutnovský X-triatlon 2016. Startuje se v 16 hod skokem do vody zdejšího rybníka. Následuje 12km MTB a 3,5km běh.  Na náročný kvadriatlon Pilsenman se můžete vydat v sobotu do Plzně k Doubravce, kromě plavání, bikování a terénním během vás bude jako druhá disciplína čekat sjezd řeky. Závod je určen „pro všechny, co mají rádi pohyb ve volné přírodě a pro ty, co přijmou opravdovou výzvu zdolat náročnou trasu závodu“. Triatlonový půl Iromann se uskuteční v neděli v Pálavě. Délka tratí při Palava Race bude logicky 1,9-90-21 km.
 

Extrémní závody

 
Milovníci ultramaratonů by se v sobotu měli dostavit do Radvance v Lužických horách, kde se po celý víkend poběží 10 lužických sedmistovek, který má 2 etapy: 65 a 42km. Poběží se jak po silnici, tak terénem. Rajnochovice budou v sobotu hostit turisticko-bežecký závod jednotlivců a dvoučlenných týmů na 64 nebo 109 km INOV-8 Hostýnská Osma.
 
---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral, je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 510 lidí)

Poslední inzeráty

spolulezec Plzen

Beh do vrchu

Parťák na běhání

Lezečky Ocún

Pánské pohory Lowa


Banner