REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. srpnový týden (8.–14. 8.)

07.08.2016 |Chrrr. |

Zdroj: Night Run

Běh

 
Závodní týden v úterý otevře 5km běh Krčský lomcovák. Startuje se ve Velkém altánu v Kčském lese (P4) a poběží se jak po silnici, tak terénem. Další ze závodů běžeckého seriálu Běhej Lesy bude pokračovat v „srdci Beskyd“ na Bílé. Zážitkový běh na 10 nebo 5 km si v sobotu můžete užít v Mostě pod názvem Night Run 2016 – Most. Celá akce se bude konat na 1. náměstí a začíná ve 14:30. Na tenisových dvorcích TJ Jiskra ve Zruči nad Sázavou odstartuje Zručský štafetový maratón by Suunto. Jedná se o „štafetový maratón sedmičlenných smíšených družstev (min. 2 ženy). Běží se na okruhu délky 1 km, závodníci se libovolně střídají. Trať vede z části po antuce, silnici a šotolině.“
 
10 nebo 25km silničně-terénní běžecký závod startuje v neděli v Žebráku v okrese Beroun u základní školy, a to pod názvem Žebrácká pětadvacítka. Maratonci by si neměli nechat ujít Maraton Českým rájem v Prachově u Jičína. 42,2km trať startuje u Lepařova památníku.
 

Kolo

 
V sobotu budou Karlovy Vary hostit seriál MTB maratonů Kolo pro život – Karlovarský AM bikemaraton. Těšit se můžete na již standardní tratě 15, 30 a 50 km. Kdo preferuje silniční cyklistiku, neměl by tento den chybět v Teplicích na „silničním závodu s nejvyšším převýšením v sérii 53x11 Cupu“ Cannondale Koloshop Krušnoton. Ve východních Čechách v Lázních Bělohrad 90 nebo 50km Kupkolo podkrkonošský maraton. Další MTB cyklomaraton se bude konat v Náměšti nad Oslavou pod názvem AVG Náměšťský cyklomaraton. Na Rybnický MTB maraton můžete vyrazit do Rybníku u České Třebové a užít si tak MTB pohár Českomoravské vrchoviny pro veřejnost. Netradiční 7hodinová štafeta na horských kolech se pojede v Dobříši pod názvem Day by Night
 

Další ze závodů Haven MTB Serie Svojkovský pohár Haven bude v neděli hostit Svojkov. Příznivci adrenalinové cyklistiky by neměli zmeškat MČR v downhillu, které se odehraje ve Špindlerově Mlýně. Cyklistický závod na tradičním pražském okruhu v parku pod Višňovkou se odehraje v neděli pod názvem Bike Ranch Cup. A srpnový čistě dětský Bikeclinic Cup bude v neděli hostit Liberecký areál Vesec.
 

Orienťák

 
Kunžak u Jindřichova Hradce bude od středy do neděle hostit vícedenní orientační běhání Česká Kanada. Centrem dění bude autokemp Zvůle.
 

Triatlon

 
Ve středu v Trutnově v kempu Dolce pokračuje triatlonový memoriál Míly Holcmana, a to závodem Trutnovský X-triatlon 2016. Startuje se v 16 hod skokem do vody zdejšího rybníka. Následuje 12km MTB a 3,5km běh.  Na náročný kvadriatlon Pilsenman se můžete vydat v sobotu do Plzně k Doubravce, kromě plavání, bikování a terénním během vás bude jako druhá disciplína čekat sjezd řeky. Závod je určen „pro všechny, co mají rádi pohyb ve volné přírodě a pro ty, co přijmou opravdovou výzvu zdolat náročnou trasu závodu“. Triatlonový půl Iromann se uskuteční v neděli v Pálavě. Délka tratí při Palava Race bude logicky 1,9-90-21 km.
 

Extrémní závody

 
Milovníci ultramaratonů by se v sobotu měli dostavit do Radvance v Lužických horách, kde se po celý víkend poběží 10 lužických sedmistovek, který má 2 etapy: 65 a 42km. Poběží se jak po silnici, tak terénem. Rajnochovice budou v sobotu hostit turisticko-bežecký závod jednotlivců a dvoučlenných týmů na 64 nebo 109 km INOV-8 Hostýnská Osma.
 
---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral, je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner