REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. srpnový týden (1.–7. 8.)

31.07.2016 |Chrrr. |

Zdroj: www.ustimtbcup.cz/

Běh

 
Běžci a běžkyně, namasírujte si nohy a hurá do Krkonoš do Špindlu na Skymarathon. Vybrat si můžete ze dvou tras: 47km s převýšením 2 600 m anebo jednadvacetikilometrovou s převýšením 1 400 m a přitom se proběhnete po vršcích Krkonoš. 30 nebo 15km běh po silnici i terénem si můžete střihnout při Krátkoveské 30 / 15 km v Krátké Vsi u Havlíčkova Brodu. Pražští se mohou v sobotu těšit na 2 míle s úsměvem. Proběhnete 3,2 km po asfaltových stezkách ve Stromovce. V neděli se běžci mohou těšit na 10 nebo 30km Běh do Babic na památku Václava Drboly. Start je u Orlovny v Moravských Budějovicích.
 

Kolo

 
Ve středu pokračuje středeční pohár Horokolo vršky – seriál závodů horských kol do vrchu. Tentokrát se pojede ze Suchého Dolu na Hvězdu. Trať bude sice jen 3 km dlouhá, ale určitě výživná. Startuje se v 16 hod.
 
Jihočeská amatérská liga pokračuje v sobotu v Lenoře. Závody horských kol – Pohár Drahanské vrchoviny – pro všechny budou pokračovat ve Valchově. V Mikulově se v sobotu odehraje MTB maraton Pálavský krpál a v Ústí nad Labem XC Střižák, který patří do seriálu Ústí MTB Cup. V Brně-Jundrově v sobotu ve 13:00 odstartuje 37km MTB-XC Jundrovský kopeček 2016. „Jedná se o 9. ročník závodu, který je veden lesními a polními cestami, a to formou tří okruhů a rovinek si moc neužijete.“ Krušnohorský MTB QWERTmaratón bude hostit Meziboří v Krušných horách a vydat se můžete na 90, 60 anebo 25 km dlouhou MTB trasu. Milovníci „velké“ cyklistiky by měli v sobotu vyrazit do Hlinska, kde se v sobotu odehraje další ze závodů Českého poháru XCM, tedy MTB maratonu.
 

Tím však „maratonování“ na MTB nekončí. Další Cyklomaraton je připraven na neděli, a to v České Třebové. „Delší trasa pojede 2 rozdílné okruhy o celkové délce 50 km s převýšením 1 250 m. Krátká trasa pojede 25 km s převýšením cca 450 m.“
 

Orienťák

 
Od pátku do neděle bude ve Starém Městě pod Landštejnem probíhat tříetapový Bike-O závod dvojic a jednotlivců SixNumbers. Paralelně se bude odehrávat akce Rumcajsovy míle v Mužském na Mladoboleslavsku. Opět se můžete těšit na etapové klání (4), ale v běhu.
 

Lezení

 
Už 10. kolo boulderového klání Boulder Boj se odehraje v sobotu v pražských Holešovicích.
 

Triatlon

 
V netradiční pátek se milovníci triatlonu mohou vrhnout do vod Přírodního koupaliště Na Stanoch v Novém Hrozenkově, následně pak osedlat kolo a obout kecky při akci Valachy man.
 
---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral, je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 909 lidí)


Banner