REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. červencový týden (25.–31. 7.)

24.07.2016 |Chrrr. |

Foto: Bikeclinic Cup; Barbora Klap

Běh

 
V úterý ve Velké Chuchli v Praze se poběží Běh za Sliveneckou saní, což je závod na 2,54 km jak po silnici, tak terénem. O den později ve Stromovce u Restaurace Šlechtovka odstartuje Zlatý maraton Emila Zátopka. Vybrat si můžete z 10km, půl maratonské anebo maratonské trati. Kdo preferuje rychlou trať po rovince podél Vltavy, neměl by minout Loap pražskou běžeckou tour Praha – Braník na 5 anebo 10 km. Startuje se v 19 hod. V Miřejovicích u Mělníka se s sobotu poběží Miřejovický půlmaraton na 21 km. A v Berouně, Zdejčině v neděli v 9:00 odstartuje běžecký závod Berounská desítka na 10 či 20 km.
 

Kolo

 
Seriál závodů horských kol Horokolo vršky 2016 pokračuje ve středu výjezdem z Machova na Bor. 2,8km závod startuje v 16:00. MTB pohár Českomoravské vrchoviny pro veřejnost pokračuje v sobotu závodem ve Svitavách MTB Sádecká pila. A na šumavském Zadově se můžete těšit na další podnik seriálu Kolo pro život na Šumavský MTB maraton. Tratě jsou tradiční: 15, 30 nebo 50 km. 50km MTB závod bude pro zájemce připraven v sobotu i v Příchovicích u Kořenova – Eleven bike marathon Příchovice. Anebo na druhé straně Jizerek, v Harrachově se pojede Bike Cup Harrachov, což je 6 závodů na MTB. Neděle bude patřit závodníkům při Berounské desítce. V 11:00 startuje závod na 30 nebo 50 km. V neděli se mohou malí špunti těšit na svůj vlastní bikový seriál Bikeclinic Cup, který tentokrát bude hostit Tábor. Startuje se již tradičně v 8:30.
 

Orienťák

 
Ve středu pokračuje Brněnský pohár MTBO. A také pokračuje Jihočeská amatérská liga v silniční cyklistice v Cunkově. Od pátku do neděle se orientační běžci mohou těšit na 3denní závody ve sportovním areálu Eduard na Běžím Daru.
 

Duatlon & triatlon

 
Ve středu v Dobrušce bude pokračovat Triatlonový memoriál Míly Holcmana, a to závodem Duatlon Běstviny 2016. Startuje se tradičně v 16 hod. Za triatlonem se můžete vydat i v Praze při akci s názvem TRIPRague. Účastníky čeká 1,9 / 90 / 21 km ale i kratší varianty triatlonu.

 

Extrémní závody

 
V pondělí budou dobíhat – docházet účastníci dálkového pochodu / běhu Týnišťské šlápoty do cíle v Týništi nad Orlicí, tak jim můžete jít zafandit. 24 a 48hod běžecký závod se odehraje na atletickém stadionu Sletiště Kladno pod názvem 24 a 48h Self-Transcendence Race. Startuje se v pátek, ukončení akce je potom v neděli.
 
V sobotu se pojede poloviční Krkonošman, který, stejně jako jeho větší brácha, startuje v Trutnově v kempu Dolce a závodníci budou muset spolknout 1,9 / 90 / 25km trať. Horský běžecký závod jednotlivců z řad široké veřejnosti nese název Tripl3 Run a startuje ve Frenštátu pro Radhoštěm. V sobotu v 9:00 v Berouně-Zdejčině odstartuje Berounská 12 hod MTB, což je 12hod závod horských kol. Současně odstartuje i Berounská 12 hod RUN.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral, je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Jedeme na hory

Jedeme na hory

Dvoračky Krkonoše

90

%

90

%

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner