REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. červencový týden (4.–10. 7.)

03.07.2016 |Chrrr. |

Foto: Sněžnický stratég

Běh

 
Běžecký týden můžete začít Kunžeteckým krosem – maratonem, půlmaratonem srdcem České Kanady nebo 8km závodem okolo rybníka Komorníka. Jedná se o 1. etapu seriálu krosových běhů La Sportiva run Česká Kanada. Možné je taky závodit se psem. Startuje se v poledne.
 
Kdo má rád Žďárské vrchy, neměl by chybět na Březinské padesátce v Březinách u Poličky. Těšit se můžete na „50km běžecký závod krajinou Žďárských vrchů, kdo nechce běžet, může akci pojmout jako turistický pochod. Časový limit je 13 hod.“
 
V neděli v Prostějove se koná Repechy 22km run. Startuje se u sportovní haly DDM a trať vede jak terénem, tak i po silnici.
 

Kolo

 
V úterý již tradičně pokračuje Pohár Drahanské vrchoviny, což je závod horských kol pro všechny. Tentokrát se projedete okolím Benešova. Seriál závodů bude pokračovat v sobotu v Březové.
 

Zajímavý MTB maraton se chystá v sobotu v Javorníku – Karpatský pedál. Můžete si vybrat z 25 nebo 60km distance. Jen o „kousek“ vedle ve Velkých Karlovicích se bude konat tradiční MTB maraton Bike Valachy. Ve Vrchlabí pokračuje seriál MTB závodů Kolo pro život Vrchlabí – Špindl Tour. Máte na výběr 50, 30 nebo 15km trať v Krkonoších. Na Vysočině se v sobotu nabízí MTB maraton Přes 3 vrchy Vysočiny. Start je v Horní Cerekvi u kulturního domu. Na 50km trase na závodníky čeká převýšení 900 m, zatímco na 85km celých 1 600 m.
 
Cyklistický závod na tradičním pražském okruhu je připraven na neděli v parku Višňovka. Jedná se o Bike Ranch Cup. Cyklo Maratón a půlmaratón Těpeře je cyklistický závod na 42 nebo 21 km v obci Těpeře u Železného Brodu.
 

Orienťák

 
Ti, co rádi u sportu přemýšlí, by měli vyrazit do Českého Středohoří do Slavošova na závod se jménem Sněžnický stratég. V sobotu se tady pojede bike-o dvojic a podle organizátorů „budou jako obvykle připraveny kontroly zajímavé jak orienťácky, tak krajinářsky a prý nebude chybět ani zapeklitá tajenka.“
 

Triatlon

 
Sobotní Hopman Triatlon startuje ve Vikleticích u Nechranic. Závodí se na trati 0,6-30-5 km. Ti otrlejší nechť vyrazí na 1,9-90-21km závod. Pamatováno je děti.
 

Extrémní závody

 
Od 3. až do 24. 7. budou extrémisté bojovat o přežití při 1 000 Miles Adventure. Vy co jste se na start nepostavili, můžete aspoň na webu sledovat vývoj závodu a fandit na dálku anebo i napřímo. Dalším extrémním závodem, který taktéž odstartoval v neděli 3. 7. je MUM: Mezinárodní Moravský Ultramaraton. Jde o 7 maratonů v 7 dnech v různých městech na Moravě.
 
Vyznavači tvrdých překážkových závodů by měli v sobotu vyrazit na Slovensko do Banské Bystrice. V rámci závodu Tvrďák Race každého čeká víc jak 5km běh s 15 překážkami. Kdo si netroufá sám, může soutěžit v i v týmu.
 
---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral, je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner