REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 3. červnový týden (13.–19. 6.)

12.06.2016 |Chrrr. |

Zdroj: Bikeclinic Cup - Plzeň (červen)

Běh

 
Týden otevře úterní Běh pro Zuzanku, co že je pohodový závod pro každého, který se koná v Praze 4-Milíčovském lese. Startuje se v 18 hod. Na 6km Lysolajský běh se můžete v Praze těšit ve čtvrtek. Startuje se v Lysolajích v ulici Mateřská u vstupu do ZŠ.
 
Další ze závodů populárního seriálu běhů Běhej Lesy Karlštejn bude tentokrát hostit obec Mořina. „Čeká na vás vápencový lom Velká Amerika a hrad Karlštejn. Užijete si nádherné výhledy na impozantní kaňon s jezerem i gotický hrad vybudovaný českým králem a římským císařem Karlem IV. Čekají vás trasy 12 a 19 km a dětské závody na 500 m a 1 km.“
 
Na 8km běžecký závod Běž jak chceš se můžete těšit v sobotu do Divoké Šárky. Poběží se po zpevněných cestách lesoparku, částečně i po asfaltu. Startuje se u Havírny.
Kdo je rád rebelem, nechť se zúčastní Běhu Rumburské Vzpoury v Rumburku v okrese Děčín. Poběží se 21,1 km po silnici. Po silnici se poběží i Příbramský ½ maraton, který povede po zdejším nábřeží. Pro ty, kdo preferují přírodní a horské terény, je připravena Krakonošova pětadvacítka. Startuje je ve Vrchlabí u Domova dětí a mládeže a účastníky čeká 25 km přes Žalý, Na Rovinka, Třídomý přes Herlíkovice a Strážné zpět do Vrchlabí. Závod na 12 nebo 25 km se pod názvem Oderská pětadvacítka uskuteční na stadionu TJ Odry u Nového Jičína. Silničně-terénní Liberecký půlmaraton v neděli se poběží z pláže Liberecké přehrady.
 

Ti kdo mají rádi něco delšího, můžou vyrazit na Červnový maraton okolo Boleváku. Startuje se v sobotu v autokempu Ostende u Plzně-malého Bolevce. Připravena trať maratonská 42,2 km, ale také 10km.
 

Kolo

 
V sobotu bude pokračovat Pohár Drahanské vrchoviny ve Spěšově. Jedná se o závod horských kol pro všechny. Vyznavači dlouhých cyklo závodů by si neměli nechat ujít závod Zlaté kolo Vysočiny, který se bude konat v Rudě u Velkého Meziříčí. Můžete si vybrat z tratí na 50, 100 nebo 200 km. Chybět nebude doprovodný program včetně bohaté tomboly.
 
Již tradiční MTB maraton Malevil Cup startuje v sobotu v Jablonném v Podještědí. Na programu jsou tratě na 100, 65 a 40 km. Ti, kdo to mají na sever Čech daleko, mohou vyrazit do Sázavského Ostrova na Sázavský blizák. Závodit se bude na horských kolech na 40 nebo 80 km.
 
V neděli budou v Plzni závodit děti do 16 let pod hlavičkou dětského MTB seriálu Bikeclinic Cup. Začíná se tradičně v 8:30.
 

Orienťák

 
Tradiční PPŽ6 se tento týden uskuteční v Praze 4-Krči. Jedná se o závod jednotlivců, ale zkrátka nepřijdou ani děti nebo ti, co neradi závodí. Ve čtvrtek se Brněnští mohou těšit na další pokračování Brněnského poháru MTBO. A v Praze bude pokračovat Pražská MTBO liga, a to ve Valech.
 
Od pátku do soboty se v Ptýrově pojede Ruská Ruleta, bike-o závod dvojic. Ti nejodvážnější mohou vyrazit i na noční etapu. Celovíkendový cykloturistický orienťák Mamut bike orienteering startuje v sobotu v 10 hod ve westernncampu Vochtánka pod hradem Potštejn. Závod se jede v časovém limitu 222 a 333 minut.
 

Lezení

 
Další Bouldering session – závod v boulderingu, který se bude konat tradičně v Lokal Bloku. Už se jedná o 7. kolo tohoto seriálu lezeckých závodů.
 

Triatlon

 
Pokud jste vyznavači dlouhých tratí a ještě rádi kombinujete více disciplín, pak právě pro vás v sobotu v Otrokovicích odstartuje triatlon – Ironmann Klimatex-Tufo Moraviaman. Nachystejte se na 3,8 – 180 – 42 km. Závodit se bude o tituly mistra ČR. Soutěžit mohou i týmy. Poloviční tratě budou v neděli připraveny při Interval triatlon Račice, a to konkrétně 1,9 – 90 – 21 km. Triatlonoví smrtelníci by měli vyrazit na 25. Sokolský triatlon do Lysé nad Labem. Připravte se na délku tratě 1 – 35 – 7 km. Triatlonovat se v neděli bude i v Příbrami, a to na tratích 1,2 – 30 – 7,5 km.
 

Extrémní závody

 
Vyznavači extrémních překážkových závodů se mohou těšit na další díl Gladiator race v Holicích. Závodníky čeká 6 km běhu a 20 překážek.

 
---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner