REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Myslíte si, že závodění není pro Vás? A už jste zkusili Bike Adventure?

26.05.2016 |Superior Bike Adventure | Cyklistika, Horské kolo, Orientační sporty, MTBO, Extrémní závody

Už Vás nebaví táhnout se krajinou v dlouhém špalíru, kolo na kolo s několika stovkami dalších maratonských jezdců? Máte svou vlastní hlavu a sledovat vyznačenou trať Vás nenaplňuje? Nebo Vás naopak unavuje bezcílné toulání podle mapy a hádání se o traily s pěšími turisty?
 


 

Poznejte neprozkoumané krásy české krajiny trochu jinak!

 
Superior Bike Adventure se letos jede již pošestnácté a je tak suverénně nejstarší akcí svého druhu v České republice. Pořadatelé závodu každý rok vybírají pro jeho konání nová neprozkoumaná místa – právě to Superior Bike Adventure odlišuje od podobných akcí, které začaly po jeho vzoru v Česku vznikat. Letošní ročník zavede účastníky do Podkrkonoší. Centrum závodu bude v Lužanech u Jičína. Síly závodníků tak během třetího prázdninového víkendu, 16.–17. července, prověří zvlněný podhorský terén na dohled od našich nejvyšších hor.
 

Loňská novinka – kategorie BA Family, si našla svoje příznivce, a proto se ji pořadatelé rozhodli zařadit i v letošním roce. Jednomu členu týmu (2–4 závodníci), který se do této kategorie přihlásí, musí být v době konání závodu méně než 15 let (ovšem musí absolvovat závod sám na vlastním kole) a jednomu nad 18 let. Pro rodiče menších dětí, které by ještě trasu ujet nezvládly, bude i letos připravený dětský koutek.
 
Už několik let je nedílnou součástí i kategorie BA Challenge, v rámci které se závodníci po první etapě nevracejí do centra závodu, ale nezbytné vybavení si vezou s sebou a přenocují na předem neznámém místě na trase závodu. Připraveny jsou i již tradiční kategorie pro mužské, ženské i smíšené dvojice včetně kategorií veteránských.
 


S přihláškami neotálejte! Již jsou spuštěny a jako každý rok bude počet startujících omezen na 500 dvojic, což závodu zajistí komorní až rodinnou atmosféru, pro kterou jej řada účastníků vyhledává.
 
Startovat na Bike Adventure tedy může každý bez rozdílu věku a výkonnosti. Důležité je najít si partnera či partnerku, se kterým vytvoří závodní tým. Více informací o závodě a průběžně aktualizované novinky o jeho 16. ročníku najdete na www.bike-adventure.cz nebo na Facebooku.

Foto: Superior Bike Adventure

---
A parťáka na Bike Adventures a další jiné akce můžeš najít i na Outfanatic Parťácích! A jaký závod byl pak ostatním přiblížit v Zážitku.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner