REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Jak napsat článek na Outfanatic.com

26.05.2016 |Kuba Vondrášek | Bouldering, Voda a lodě, Divoká voda, Běhání, Cyklistika, Horské kolo, Turistika a treking, Sněžnice, Běžkování, Lyže a snowboard, Skialpy, Expedice, Ferraty, Jachting, Kiting, Windsurfing, Další sporty

Tak jako jiné sociální sítě, tak i Outfanatic.com je tvořen uživateli pro uživatele. Hlavním posláním Outfanaticů je dělit se o své zážitky týkajících se aktivit v přírodě. Díky tomu už je nás tu přes dva a půl tisíce, a to už je velké číslo! Mezi tolika lidmi se pak dá snadno nalézt spousta opravdových expertů ve svém přírodním oboru. Jenže k některým věcem, o které se chtějí uživatelé podělit, označení zážitek prostě nesedí. Nejedná se totiž o trasu, lokalitu či parádně strávený víkend. Jsou to totiž zkušenosti a znalosti, které jsou velmi cenné, a proto je škoda se o ně nepodělit.

Zdroj: facebook.com/rafaortizkayak


Pokud takové zkušenosti máte a chcete je sdílet s ostatními, vložte je do sekce článků. Ty jsou totiž, i když se to na první pohled nezdá, také tvořeny vámi uživateli a naleznete v nich spoustu triků, tipů a zajímavostí. Mimo jiné, jak si vyrobit outdorové vybavení, jak trénovat, jak jistit nebo pádlovat. V článcích se také dozvíte, co by měla obsahovat cestovní lékárnička nebo návod, jak nejlépe natáčet na GoPro a mnoho dalšího. Pokud ovšem to, co hledáte v článcích, nenaleznete, tak je tu pro vás naše outdoorová poradna.


Jak vložit článek


Článek můžete vložit několika způsoby. Tím prvním je tento jednoduchý formulář, kam napíšete text a nahrajete pár fotek. Odkaz na formulář naleznete také pod hlavním menu, nacházíte-li se v sekci články. Druhou možností je zaslat text a fotky na email info@outfanatic.com. Poté, co článek schválí administrátor, bude vložen mezi ostatní články a vy se tak o něj můžete podělit se svými přáteli například na Facebooku.

Jak napsat pořádný článek


Nejdůležitější je, nebát se to zkusit. Jakmile napíšete prvních pět vět, tak už máte vyhráno a dál už to jde skoro samo. Důležité je také mít dobrý nápad. Takové nápady se nejlépe hledají, kde jinde než v přírodě. Vyrazte na kolo, na procházku, do skal no prostě ze dveří ven, jak by řekl Google překladač (outdoor) a nechejte se inspirovat tou nedozírnou krásou kolem.

Když se vrátíte, udělejte si kafe, čaj nebo co máte rádi, jděte na své oblíbené místo, vezměte si do ruky pero nebo tlačítka klávesnice a už jen uvolněte proud vašich myšlenek. My už se nemůžeme dočkat, až se s námi o ně podělíte.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 692 lidí)


Banner