REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Přijďte do Braníka zafandit Českým kanoepolistům

12.05.2016 |Asociace kanoepolo | Voda a lodě, Kanoepolo

Již 14. ročník Mezinárodního turnaje v kanoepolu se odehraje od 21. do 22. května v prostoru loděnice a kempu TJ Kotva Braník pod záštitou starosty Prahy 4 Petra Štěpánka (Trojkoalice/SZ). Divákům se na čtyřech hřištích představí týmy z ČR, Německa, Polska, Maďarska, Rakouska, Švýcarska, Itálie a Španělska. Zápasy se uskuteční v sobotu od 8 do 18 hodin, v neděli se začíná také v 8.00 hod. a finálová utkání jsou naplánována na 14. hodinu. Hraje se v ženské, mužské, juniorské i dětské kategorii. České týmy patří rozhodně mezi favority! Nezmeškejte možnost vidět světovou špičku v akci.
 


V sobotu od 20 hod se pak v zátoce koná živý koncert. Všichni kolemjdoucí jsou srdečně zváni nejen jako diváci, tento netradiční sport si mohou na místě i vyzkoušet pod dohledem zkušených hráčů. Vstup na turnaj, půjčení vybavení i večerní party s live koncertem je zdarma! Bohaté občerstvení, včetně koktej baru, točeného piva a výběrem domácích koláčů na místě.

Nebude chybět občerstvení pro diváky a zájemci si mohou kanoepolo i vyzkoušet v neděli odpoledne. Stačí se zaregistrovat na tj.kotva@atlas.cz nebo během turnaje u organizátorů. Více informací na www.kanoepolo.cz.
 

Pokud nestihnete víkendový turnaj a chtěli byste se s kanoepolem seznámit naživo, tréninky se konají Út, St, Čt v Praze Braníku, přes prázdniny jsou navíc připravovány týdenní otevřené tréninkové kempy pro všechny zájemce od 8 let.
Více informací a program na www.kanoepolo.cz.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

21.12.2017

Dopřejte tělu odpočinek – fyzický i psychický – naučte se relaxovat

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner