REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Drsný závod – drsná výhra!

10.05.2016 |Terezínské hry |

Víš, kdo byl sapér?
 
Správně odpověz, získej vstupenku na Terezínské a hry, vyhraj hru a jeď do Čenobylu!
 
Ano, takhle jednoduše se můžeš podívat do přísně střežené tajemné zóny jaderné katastrofy, která změnila pohled na svět…
 


Ten, kdo jako první správně odpoví na soutěžní otázku (Kdo je sapér?) získá vstupenku na Terezínské hry 2016. V Terezíně absolvuje výcvikový den tak, jak jej zažívali sapéři v dobách Marie Terezie. Více jak 4km trasa s hromadou překážek dokonale prověří, jestli na to skutečně máte, být sapérem. Závod je určen pro muže, ženy i děti. Při zdolání celého závodu získává soutěžící suvenýr a certifikát sapéra.
 

Závod se uskuteční v sobotu 28. května 2016, vybíhat se bude v časových turnusech od 10 hod (start prvního turnusu) do 14:30 (start dětského turnusu). Startovné do závodu je 500 Kč/osoba (250 Kč/dítě). Každý závodník obdrží Sapér tričko a po doběhnutí závodu metál dokazující zvládnutí Sapér výzvy (závodu). Registrovat se můžete na webu soutěže.
 

Černobyl pro vítěze!

 
Závodník s nejlepším časem dne, získá dvoudenní exkurzi do Černobylu. Jak taková exkurze probíhá? Více v blogu tady.
 
Cena obsahuje:
pohodlnou dopravu z Kyjeva do Černobylské zóny i zpět, čisté ubytování v černobylském hotelu, tradiční ukrajinskou stravu (plná penze: oběd, večeře, snídaně, oběd), pomocného slovenského průvodce, povolení ke vstupům do všech třech bezpečnostních zón, Geiger-Müllerův počítač, povinné pojištění.

Cena neobsahuje:
dopravu do Kyjeva; lze se dopravit po vlastní ose nebo lze využít služeb agentury Chernobylwel.com, která zajišťuje i dopravu z Prahy do Kyjeva a zpět spacímí vlaky.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner