REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Bike Prague: Registruj se do soboty 30. dubna za zvýhodněné startovné

29.04.2016 |ČEZ Bike Prague | Cyklistika, Horské kolo

Pátý ročník největšího bikového závodu v Praze, ČEZ Bike Prague, startuje už 11. června. Jestli ještě nejsi zaregistrován, máš poslední šanci se přihlásit do 30. dubna za zvýhodněné startovné. Čekají tě trasy na 35 a 65 kilometrů a nové zázemí, které nabídne ještě více přírody. Více na www.bike-prague.cz
 

Foto: ČEZ Bike Prague


Pátý ročník ČEZ Bike Prague se nezadržitelně blíží! Největší MTB závod v Praze nabídne rozlehlé louky, několik brodů přes potoky, ale i náročnější sjezdy a výjezdy. Na své si přijdou ostřílení bikeři i naprostí nováčci.
 
Čekají tě opět trasy na 35 a 65 kilometrů s možností si vybrat délku trati až v průběhu závodu. Těšit se můžeš na nové zázemí závodu, díky kterému budeš ještě více v přírodě. Centrum závodu je přesunuto na travnatou plochu hned vedle Galerie Butovice, která nabídne mnohem lepší využití. Kromě toho, že se uvolní více míst k parkování, se můžeš v případě horkého počasí schovat do stínu pod stromy. Dětské závody proběhnou na přilehlé in-line dráze, takže se rodiče nemusí strachovat, své děti totiž budou mít téměř po celou dobu na očích.
 

A kudy vede hlavní trasa? Hned po startu sjedeme do Prokopského údolí. Místo, které protíná naučná stezka, patří mezi vyhledávané lokality díky přírodním úkazům a zajímavostem. Kromě jezírek, lomů se můžeš pokochat i krásnými skalními výběžky. Trasa závodu vede dále přes lesy a louky CHKO Český kras až na 19. kilometru dojde k rozdvojení tras. Ti z delšího závodu se dostanou až k vysílači Cukrák, na který je čeká náročný výjezd do výšky 411 m n. m.
 
V zázemí tě čeká servis kol od Intersportu, volnočasové zóny pro děti i stage, kde proběhne doprovodný program. Můžeš se těšit například na trampolínovou show, rozcvičku od Pure Jatomi Fitness nebo si vyzkoušet, jaké to je jet na elektrokole.
 
Do 30. dubna probíhají ty nejlevnější registrace. Při přihlášení dvou a více osob v rámci jedné registrace, jedete všichni jen za 400 Kč. Více na www.bike-prague.cz nebo na Facebooku.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 935 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner