REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 5. dubnový týden (25.4. – 1. 5.)

24.04.2016 |Lu |

Foto: XC Držkov Mistrovství vesmíru

Běh


I v tomto týdnu nás čeká pěkná řádka krátkých běhů. Můžete začít úterním FyzioRUNem v Oboře Hvězda na dvakrát 2,4km okruhu. Vstupte bránou od Vypichu. Ve stejný den bude v Krčském lese probíhat oblíbená Krčská 10ka na 10,5 km pro muže nebo 3,3 km pro ženy. Ve středu se ve Stromovce odehraje tradiční Jarní běh Olympu na až 5,63 km podle kategorie. Ve stejný den pokračuje i Loap pražská běžecká tour na 5 nebo 10 km. Opět rychlá trať po rovince podél břehu Vltavy se startem v Braníku. Kopečkáři by měli vyběhnout ve čtvrtek do Šárky na Jardův kopec na běh do vrchu na 2 km se slušným převýšením a týden můžete zakončit na Skálově lesním běhu na 10 km se startem u budovy školy PVŠPS Hekrova 805.
 


Kolo


Další závod ze seriálu Kolo pro život pod názvem Hustopeče Agrotec Tour se pojede opět v terénu na tratích 50/30/15 km. Moravská varianta zve na „skvělý doprovodný program pro děti i dospělé a také na ryze jarní Fitness jízdu rozkvetlými mandloněmi s něčím dobrým za odměnu.“

Pro příznivce horského terénu a horských tratí je připraven nedělní XC Držkov alias Mistrovství Vesmíru v Libereckém kraji. Přijeďte si vyzkoušet jarní trať a klidně přibalte děcko na odrážedle.


Orienťák


Velmi oblíbené neformální setkání cyklistů Jasoň a Drsoň na počest „největšího Čecha a sportovce“ Járy Cimrmana proběhne v sobotu v Holanech. „Připravili jsme pro vás cestu plnou různých „hrátek“. Základem je horské kolo, na kterém pojedete podle mapy na přiměřený počet kontrol. Tratě (Jasoň, Drsoň, Šmudla) jsou postaveny tak, aby je bez obtíží absolvoval každý, kdo alespoň trochu kamarádí s horským kolem, má sportovního ducha a umí číst.“ Kapacita závodu je bohužel již dvojnásobně vyčerpána.


Duatlon


A kdo má radši kombinaci běh – kolo – běh (či více), ten ať vyrazí na Duatlon Pohoří na 4 – 21 – 3 km do Pohoří u Dobrušky. Jde o seriál závodů v duatlonu, terénním duatlonu, triatlonu a terénním triatlonu pro výkonnostní a rekreační sportovce.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner