REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Terezínské hry 2016 – dobrodružství pod taktovkou vojáků

18.04.2016 |Terezínské hry |

Terezínské hry letos v květnu chystají svůj pátý ročník. Za posledních pět let se Terezínské hry staly stabilní akcí, která rok od roku přiláká do Terezína čím dál více návštěvníků, kteří si mohou vybrat soutěž nebo zábavu podle svého gusta.
 


Jistě každý zná televizní soutěž Pevnost Boyard. Terezínské hry každý rok lákají čtyřčlenné týmy k poměření sil při boji o poklad pevnosti v duchu známé televizní soutěže.  Pro týmy jsou připraveny výzvy, ve kterých postupně získávají klíče a indicie k otevření pokladnice. Dvě hodiny boje prověří tým jak po fyzické tak i po psychické stránce – samozřejmě je potřeba i dobrá taktika při finálním dolování pokladu.
 

Soutěž „Za pokladem pevnosti“ letos proběhne už pátým rokem a je osvědčenou zábavou a dobrodružstvím v kulisách pevnosti, kterou soutěžící poznají od podzemních chodeb až po původní historické reálie.
 

Letošní ročník přinese nový závod Sapér

 
„Sapéři nebo také průkopníci čili pionýři byli vojáci, kteří před postupujícím vojskem kladli překážky a zátarasy, kopali zákopy, stavěli mosty a podkopávali nepřátelská opevnění, zejména při obléhání…“, tak popisuje sapéra wikipedia.
 


Běžecký závod s překážkami přesně tyto dovednosti prověří. Pod dohledem Sapérů a jejich palebné síly bude soutěžící zdolávat překážky na své cestě k cíli. Trasa vede skrz opevnění pevnosti a tak, ač převýšení je zanedbatelné, samotné překážky vás přesunou o dvě stě let do minulosti a dají okusit náročný život sapérského rekruta. Trasa bude cca 6 km dlouhá a počítat se cestou musí se vším, co koho napadne – čekejte peklo!
 
Jako každý ročník připravujeme program pro celou rodinu tak, aby každý návštěvník – malý či velký – našel aktivní vyžití na připravovaných soutěžích a odnesl si zážitek na nezapomenutelné dobrodružství. Takže můžete vyrazit na víkend do pevnosti a celorodinně si odnést zážitky.
 
Připravujeme bohatý program – o novinkách a bližších informacích se dočtete na webu k akci www.terezinskehry.cz.
 
Zveme vás na Terezínské hry 2016!

Foto: Terezínské hry
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Bike v Českém ráji

Bike v Českém ráji

Český ráj, Branžež a okolí

80

%

80

%

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner