REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. dubnový týden (28. 3. – 3. 4.)

27.03.2016 |Lu |

Foto: Den nahoru a dolu

Běh


V úterý si budeme moci krosově zaběhat na Bankokrosu na 3,7 km v mužské kategorii a 1,6 km v ženské. Poběží se opět z Opatovského cípu Milíčovského háje.

Kdo raději rovnější povrchy, ten by měl zavítat na čtvrteční Jarní běh Oty Pachmanna v Krčském lese. Délka tratě bude 6 km a poběží se po silnici.

Delší tratě nás čekají v Plzni na sobotním Pilsen Trail Krkavec na tratích maratonských a půlmaratonských (42,5 km a 23 km). „Můžete se těšit na Chlum, trail podél Berounky a maratonci na Krkavec!“ Centrum závodu bude u Boleváku v Autokempu Ostende.

 


Skialpy


Jeden z posledních skialpových závodů nás čeká v sobotu ve Špindlerově Mlýně. Pod názvem Den nahoru a dolů se skrývá skialpinistický závod jednotlivců. Cílem je co nejvíckrát absolvovat v určeném čase vytyčenou trasu. Závod bude otevřen i pro příchozí, tedy ty, „co si chtějí jen tak zkusit závodit, klidně vyjít jen jednou, ale užít si skialp den s kamarády...“ Trasa povede po černé sjezdovce k první svážnici – po svážnici směr Haldy – po svážnici na černou sjezdovku – po hřišti (černá sjezdovka) k horní stanici lanovky, dolů, jak je libo (červená, černá …) a znovu…


Kolo


Na Zlínsku se v neděli pojede 5. ročník závodu horských kol Morkovské bajk, Půjde o klasický MTB maraton, tedy trasy na 46 km (převýšení 1 150 m) a nově i na 27 km (převýšení 600 m).


---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner