REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Císař Challenge opět tady: Přihlaste se do 21. března za snížené startovné!

15.03.2016 |Císař Challenge | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Horské kolo, Orientační sporty, MTBO

Série závodů v přírodním víceboji dvojic začíná 9. dubna v Ostrově u Tisé prvním závodem Císař Spring Challenge. Dvojice absolvují trasu vedenou krajinou Labských pískovců. Hlavní částí jsou dva orientační okruhy: 6km běžecký a 30km cyklistický. A propojují je další disciplíny jako pískovcové lezení, bouldering, kánoe, lanové překážky nebo letní biatlon.
 


Druhý závod je Císař Summer Challenge, který se uskuteční 16. července. Na rozdíl od předešlých ročníků se závod bude tentokrát konat v malebném prostředí Českosaského Švýcarska. Startovat se bude (hromadně) na horských kolech v kempu U Ferdinanda v Srbské Kamenici. 30km MTBO okruh vedoucí po stezkách a přírodních trailech bude zpestřen dalšími disciplínami: přejezdem na kánoi (9 km dlouhá trasa Labským kaňonem), 10km trek s vloženou disciplínou – lanovkou, Via Ferrata a poslední závěrečná disciplína cross & tubing soutěskou. Závod je ideální příležitostí pro spojení sportovního zážitku s dovolenou. V okolí centra se nachází mnoho turistických stezek a krásných míst. Na své si přijdou jak rodiče, tak i děti.
 

Poslední závod v sérii je první ročník pražského závodu Císař Prague Challenge, ve kterém budou spojeny disciplíny přírodní a městské. Závod se uskuteční 1. října a začíná hromadným startem. První disciplínou je běžecký cross parkem Stromovka s několika atraktivními překážkami. Po úspěšném splnění disciplíny závodníci absolvují dva základní okruhy. Prvním okruhem je orientační běh a kánoe s vloženou disciplínou lanové překážky. Druhým okruhem je 30 km dlouhá trasa na horských kolech, v rámci které se závodníci zúčastní dalších disciplín: Disc Golf, slaňování nebo orientační kolo. Závod povede severozápadní částí Prahy a účastníci se s frekventovanější dopravou dostanou do kontaktu jen výjimečně.
 
Všechny tři závody série spojuje kvalitní zázemí pro závodníky a afterparty s DJem, či živou hubou. Závodů se může zúčastnit opravdu každý. Série je určena pro rekreační i vrcholové sportovce, kteří mají rádi krásnou přírodu, dobrodružství, všestrannost a sportovní zážitek. Pokud se nějaké disciplíny neúčastníte, není nic ztraceno! Doženete to jinde. Každý závod je bodován a obdržené body jsou započítávány do celkového hodnocení celé série.
 
A POZOR! Zvýhodněné startovné na všechny tři závody je do 21. března 2016, a to plných 30%! Veškeré info hledejte na webu závodu nebo Facebooku. Motivační videa z minulých ročníků si můžete prohlédnout tady anebo na Facebooku

Foto: Cisař Challenge

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 913 lidí)


Banner