REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

JeLyman se pojede! Ale jen klasicky.

19.02.2016 |Outfanatic.com | Běžkování

Nebylo jisté, že se JeLyman vůbec uskuteční, nakonec se příroda umoudřila a organizátoři mohli říct, ANO, pojede se. Nicméně nenapadalo sněhu tolik, aby mohl být uspořádán sobotní skatový program. Sněhové podmínky na sobotní volnou dvacítku nejsou dostačující a podle organizátorů by hrozilo zničení lyží. Všichni závodníci, kteří byli přihlášení na sobotní závod se, ale mohou přeregistrovat na nedělní klasiku. I sobotní dětské závody se odehrají v neděli. Ve Velkém Vrbnu aktuálně sněží a trať na klasiku je připravena na nedělní závod. On-line registraci organizátoři kvůli změnám prodloužili až do páteční 14. hod.
 


Program závodu

 
Start všech závodů bude u horské chaty Paprsek a závodit se bude na 10km okruhu. Čtyřicítka (4x 10 km) a dvacítka (2x 10 km) odstartují společně v 10:30. občerstvovačka bude připravena pro maratonce na Palaši 3x a pro půlmaratonce jednou na tomtéž místě. Další občerstvení závodníky bude čekat v cíli. Elitní závodníci budou startovat zvlášť.
 
Závod na 10 km odstartuje v 10:32, tedy téměř odstartování závodů na 20 a 40 km. Místo startu bude taktéž u chaty Paprsek. O 8 min později se na start postaví děti (10:40). Pro starší závodníky bude připravena delší trať, zatímco mladší pojedou kratší vzdálenost.
 

K horské chatě budou závodníci vyvezeni lanovkou, a to zdarma. Své auto můžou všichni zanechat v areálu bývalého grafitového lomu Konstantin, ale nahoru k Paprsku auta pouštěna nebudou. U startu bude přistavěn VW Crafter, který bude sloužit jako převlékárna, úschovna i šatna pro závodníky, takže všechny věci s sebou nahoru!
 
Aktuální informace sledujte na zde.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Padesátá Jizerská 50

Padesátá Jizerská 50

Bedřichov, Liberec, Jizerské hory

100

%

100

%

Související články

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner