REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 3. únorový týden (15.–21. 2.)

14.02.2016 |Lu |

Foto: Karlův běh

Běh


V sobotu si můžete (jako obvykle) vyrazit zaběhat na Winter Run Praha do pražského parku Ladronka a potěšit se v cíli zaslanou smskou s cílovým časem na 4kilometrový okruh. Oběhnout ho můžete jednou nebo dvakrát.

Pokud raději běháte do schodů, nenechte si ujít Neratovickou 201čku. Čeká vás 14 pater a 201 schodů a poté zábavné odpoledne ve Společenském domě. Vstup na odpoledne je volný.


Běžky


Na Šumavě se můžete v sobotu zúčastnit Kvildského pašeráku, tedy veřejného závodu v běhu na lyžích pro všechny kategorie.

Celý víkend bude na Božím Daru v Krušných horách probíhat Karlův běh, tradiční laufařský závod ze seriálu Stopa pro život. Jde o závod s bohatou historií a se jménem po Otci vlasti. Kromě tradičních závodů na 22 a 42 km nebudou chybět sobotní dětské závody a cyklistické závody na fatbikách.


Orienťák


Další Lyžařský orientační běh bude probíhat v Jizerkách v Josefově Dole. V sobotu půjde o Český pohár na krátkou trať a sprint a v neděli Mistrovství ČR na klasické trati a sprintu.

Také Pražská zimní liga pokračuje sobotním závodem Brdy Speciál v Brdech s centrem v lesním divadle v Řevnicích.  Závodit můžete v 5 kategoriích, nejdelší bude kolem 13 km na vrstevnicové mapě, B kolem 10 km na mapě bez cest, C a D kolem 7 km a konečně trať E do maximálně 4 km pro příchozí. Kategorie C, D a E se poběží na mapě v měřítku 1:10 000, stav 2015.


Triatlon


Netradičně v této době proběhne i triatlon. V sobotu můžete v Rýmařově vyzkoušet Zimní DuKo triatlon s disciplínami: kolo 12 km, běžky 6 km a běh 5 km. Zázemí bude v Aréně Flemda.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními. 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Tvrďák

Tvrďák

Bratislava, Banská Bystrica, Košice

100

%

100

%

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner