REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. únorový týden (1.–5. 2.)

31.01.2016 |Lu |

Foto: Orlický maraton

Běh


Opět pro ty, kteří ani v zimě neodkládají tretry, je připraven v sobotu již 12. ročník sobotního Memoriálu Františka Ohery neboli maraton či půlmaraton na okruhové trati v Ostravě-Třebovicích. Start je v 10:00 hod.

Běžky


V úterý až čtvrtek proběhne Akademické MČR v běhu na lyžích v Novém Městě na Moravě v areálu Vysočina Aréna. Vítězové získají titul „Mezinárodní akademický mistr ČR v běhu na lyžích pro rok 2016“.

O víkendu ožije již po jednatřicáté Deštné v Orlických horách Orlickým maratonem. „Je libo 40 kilometrů klasicky, nebo raději o dvacetikilometrové kolečko méně, kde si závodníci mohou vybrat mezi volnou a klasickou technikou?“  Náročná trasa a její profil dají závodníkům pořádně zabrat. Pro debutanty a rodiny je přichystána trasa na 10 km.
 


Orienťák


Další noční OB i MTBO s volným pořadím kontrol proběhne ve čtvrtek pod názvem Noční Hrádek. Start je před 17. hodinou kousek od metra Roztyly v lese u restaurace v hotelu Globus. Hromadný start MTBO bude v 17:30. „Přijďte si po setmění změřit své síly s dušemi dávných bojovníků na magická místa u Kunratického hrádku! Vemte své světlostroje a magnetostřelky a dostavte se v hojném počtu! V jedné kategorii si porovnají své síly cyklisté s běžci a na děti se budou těšit strašidla na několika velmi blízkých kontrolách.“

Pokud se orientujete raději na běžkách, tak můžete vyrazit o víkendu do Jablonce nad Nisou na Lyžařský orientační běh. V sobotu vás čeká Český pohár na krátkou trať a v neděli Český pohár ve sprintu. Připraveny budou tréninkové i elitní tratě.

A jednoduchý běžecký orienťák se zase chystá v severní části Prahy v Dolních Chabrech aneb PZL trénink na Jasoně Drsoně. Půjde o měřený trénink v rámci Pražské zimní ligy v okolí Drahaňské rokle na zhruba 17, 10 nebo 5 km v terénu typu pole, louky lesy či příměstská zástavba. Pozor: převýšení líbivé!

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními. 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 910 lidí)


Banner