REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. lednový týden (25.–31. 1.)

24.01.2016 |Lu |

Jilemnická 50

Běh


Pokud ani v zimě neodkládáte běžecké boty, tak vyrazte ve středu na pravidelnou Vítkovskou 10. Běh startuje v parku Vrch Vítkov přímo u památníku v 19:00 a akce končí po tom co doběhnete. Výjimkou je poslední závod, kdy bude probíhat vyhlašování výsledků.

Na Praze 4 se bude běhat v sobotu na tradičním Rybakrosu v Krčském lese. Čeká vás „náročný kopcovitý terénní okruh na 10 km, muži do 69 let běží dvakrát, muži nad 70 let a ženy jednou.“ Startuje se u rybníku Labuť.


Běžky


O víkendu proběhne již 9. ročník Jilemnické 50. Z důvodu dlouhodobě lepších sněhových podmínek na náhradní trati se závod přesouvá do Roudnice, což je část obce Jestřabí v Krkonoších.Orienťák


V Krušných horách o víkendu pokračuje Lyžařský orientační běh, a to sobotním Mistrovstvím ČR na krátké trati a nedělním Českým pohárem na klasické trati. Centrum závodu je v Jáchymově.

Na lyžích můžete vyrazit i na nedělní Zimní Bedřichovskou pětihodinovku. Můžete se opět těšit na krásné terény Jizerských hor. Letos opět s oficiálním povolením. Závod bude probíhat v odpoledních hodinách.

Cyklo-orienťáci mohou v sobotu pokračovat v Zimní lize, tentokrát závodem Zimní Lipence v rovinatém terénu okolo Berounky. Trať na zhruba 25 km bude s volným pořadím kontrol a centrum závodu bude v rázovité osadní hospodě Tornádo.

Snowbike


Příznivci tlustých kol mohou v neděli vyrazit na Snow Bike Race, čili „Fatbikový závod nejen pro fatbiky!“ Pokud vás tedy láká bikování na sněhu, můžete vyzkoušet tento hobby závod s doprovodným testováním fat biků. Trasa stoupá po loukách a lesních cestách, sjezd vede po trailu.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními. 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner