REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. lednový týden (11.–17. 1.)

10.01.2016 |Lu |

Foto: Bedřichovský Night Light Maraton

Běžky

 
O víkendu nás čeká slavný běžkařský závod Zlatá lyže aneb MČR v běhu na lyžích pod záštitou FIS. Odehraje se ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě a těšit se můžete v sobotu na 5 nebo 10 km klasicky (Ž / M) a v neděli na 10 nebo 15 km skate (Ž / M).
 
Ve Vysočina aréně se v neděli večer pojede i přeložený úvodní závod čili Prolog Stopy pro život pro širokou veřejnost. Formát prologu bude stejný jako při lednovém světovém poháru v běžeckém lyžování, tedy na 16 km (muži) a 8 km (ženy) volnou technikou. Závod probíhá za umělého osvětlení na 4km biatlonovém okruhu.

 
Další noční závod na běžkách pod názvem Bedřichovský Night Light Maraton proběhne v sobotu v Jizerských horách. „Jizerky v jiném světle? To je Night Light Marathon, který zahajuje seriál SkiTour od roku 2014.“ Start závodu je na Bedřichovském stadionu.
 

Telemark

 
V sobotu se ve spodní části sjezdovky Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně odehraje Telemarková noc Špindl aneb 1. závod Českého poháru v telemarku. „Závod je určen pro všechny vyznavače telemarku, vítáni jsou i začátečníci!“
 

Orienťák


Ani příznivci orientace na běžkách nepřijdou o víkendu zkrátka a mohou zavítat do Krušných hor na Lyžařský orientační běh. Připraveny budou elitní (MČR a ČP) i tréninkové tratě.
 

Běh


A abychom nezapomněli na nejoblíbenější český sport,  tak zmiňme aspoň Zimní běh na Blaník. Tentokrát půjde pouze o 1/2 maraton. Na doprovodný závod na 5 km či 10 km si musíte počkat zase až na léto.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Silvestrovský vejšlap nad Pecí pod Sněžkou

Silvestrovský vejšlap nad Pecí pod Sněžkou

Krkonoše, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou

90

%

90

%

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 761 lidí)


Banner